skip to Main Content

Gazete, Dergi, bülten gibi süreli ve süresiz yayınların tasarımı;

Dergi, bülten, gazete gibi süreli veya süresiz yayınlarınızın tasarımını ve baskısını yapabiliriz. Dilerseniz klasik görünümlü dilerseniz tamamen farklı formatlarda seçenekler sunabiliriz.

Periyodik olarak çıkaracağınız bu yayınlarla güncel ürünlerinizi tanıtabilir, yeni teknolojileri ve firmanızla ilgili gelişmeleri hedef müşteri kitlenize ulaştırabilirsiniz. 

Ayrıca gazetedergibülten gibi yayınlar firmamaların bekleme salonları, dinlenme mekanları gibi alanlarda uzun süre göz önünde olan uygun maliyetli tanıtım ürünleridir.

Detaylı bilgi için bize ulaşın.

This Post Has 10 Comments

  1. A4 ebat veya tabloid boy, 56 ila 80 gram arası kuşe veya gazete, 16 sayfa. Fiyatlandırma rica ediyorum.

    1. Hosting fiyatlarımız özelliklerine göre 49-150 usd arasıdır. Dijital olarak yayınlamak için en düşük paket sizin için yeterli olacaktır.

  2. Merhaba, ben Ondokuz Mayıs Üniversitesi Gazetecilik bölümünde öğrenciyim. Mezuniyet projesi dersim kapsamında 20-25 sayfa aralığında bir dergi tasarımına ihtiyacım var. Fiyat alabilir miyim acaba?

  3. 16 sayfa renkli tabloid gazete tasarımı istiyorum. Aylık periyodik olarak devam edecek.
    Baskı bana ait, sadece tasarım fiyatınızı öğrenmek istiyorum.

  4. İyi günler ben Ankara Üniversitesi’nden ***. Dünyaca bilinen IEEE topluluğu adı altında bir dergi çıkarıyoruz ve sürekli çıkarmayı planlıyoruz şu anda 800 adet 32 sayfalık A4 boyutunda kuşe baskıya ihtiyacımız var. Bu ne kadar tutar fiyat söyleyebilir misiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara