skip to Main Content

Ürün satışı yapan her firmanın ihtiyacı olan karton çanta (yada “karton poşet“, “kağıt poşet“, “kağıt çanta“) etkili bir tasarımla sunabileceğiniz, markanızı ve şirket isminizi sokak sokak dolaştırarak tanıtımınıza fazlasıyla katkı sağlayan, çevre dostu bir tanıtım ürünüdür.


Karton çanta değişik boy ve ölçülerde, karton askılı yada ip askılı, selefonlu, selefonsuz olarak üretiyoruz. İyi ve farklı bir tasarımla yapacağımız karton çantalar markanızın tanınabilirliğini önemli ölçüde artıracaktır.

Artık hepimiz plastik poşetlerin çevre için ne kadar büyük felaket olduğunu biliyoruz. Ancak son 40 yıldır plastik poşetlere mümkün olduğunca çok alternatif sunmak ve yüksek kaliteli kağıt ve karton çanta üretmenin yanı sıra yeniden kullanılabilir pamuk, kanvas poşetlere serigrafi ve dijital baskı konusunda uzmanlaşıyoruz.

Karton çantalar markanız için bir prestij kaynağıdır. Tüketicilerin, güzel bir tasarıma sahip karton çantaları uzun süre kullandıkları bilinir. Bu durum markanız için iyi bir tanıtım aracıdır. Karton poşet, ofset baskı tekliğiyle 140 gr kraft kağıt (geri dönüştürülmüş atık kağıtlardan imal edilen kağıt türü), 190 gr 1.hamur kağıt, 210-230 gr Amerikan Bristol kağıt kullanılarak üretilmekle birlikte kullanıcının isteğie göre de bir kağıt cinsi kullanırız. Karton çanta üretiminde kullanıcının ihtiyacı kadar üretim yaparız.

Biz, yaptıracağınız karton çantalar için  size uygun maliyetli çözümler sunabiliriz.

Fiyatlar için bizi arayın. Tel: 0212 2223801

Kastner Ohler, değişik boy karton çanta tasarım ve üretimi

İşte size ilginç karton çanta tasarımlarından bir kac örnek;

Karton çanta, kağıt çanta, karton poşet, kağıt poşet

YKM’ye ait ilginç karton çanta tasarımı. Farklı tasarımlar ilgi çekicidir. Çantanızın sürekli kullanımda olmasını sağlar. Farklı amaçlar içinde kullanılır. Markanızın daima göz önünde olması anlamına gelir. Marka aşinalığını artırır.

Kraft çanta, kağıt çanta tasarımı, karton poşet imalatı

Karton çanta tasarımı, kağıt çanta tasarım

Yukarıda LEE markasına ait ilginç bir kraft karton çanta tasarımı görüyorsunuz. %100 geri dönüşümlü kağıtdan üretilen bu kraft çanta işlevi bittikden sonra kes-yapıştır yöntemiyle cetvel, takvim, kitap ayracı, masa oyunu, kalemlik gibi ürünler elde edersiniz.  Eğlenceli bir ürün haline gelen buna benzer farklı fikirlerin bir araya gelmesiyle değişik üretim modelleri uygulanabilir. Doğal kağıt ve yüksek kaliteli kraft çantalar harikalar yaratır. Bu çantalar % 100 geri dönüştürülebilir, son derece çevre dostudur.

özel baskılı karton çanta

özel baskı karton kutu

This Post Has 3 Comments

 1. merhaba, 21x21x10 cm ebadların da 1000 adet tek renk baskılı kraft torba fiyaları nedir?
  aynı ölçülerde a. bristol siyah zemin baskılı kliseşi 15×15 cm. ölçülerinde altın varak yaldızlı 1000 adet torba fiyatlarınız nedir?

 2. Merhaba Sayın Yetkili biz Pusula İletişim karton çanta ürettirmek istiyoruz.

  Kağıt Tipi; 230 Amerikan bristol ya da 300 mat keşe
  Baskı; 2 renk (c-k) baskısı olacak
  Ebat; Yuksekli 35 cm , genişlik 25 ve körükleride 7.5 cm den 15 cm olarak
  1000 ve 500 adet için bir fiyat talep ediyorum ve termin süresini berlitmenizi rica ederiz.

 3. Fransa’da Antibes’te bir şarap mağazamızın gitmesiyle kağıt torba yaptirmak istiyoruz ,kağıt torbalar için, bir ve iki şişe için, fiyatlarınızı bana verebilir ve hızlandırıyorsanız, fiyatlar ve gecikmeler söyleyebilir misiniz?
  teşekkür ediyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara