skip to Main Content

Google ads, eski adıyla google adwords reklamları ülkemizde internet reklamcılığının temelidir. Arama sonucu ilk sayfa reklamları internet yoluyla hedef müşteri kitlenize ulaşmanızı sağlayan ekonomik bir tanıtım yöntemidir. Çok küçük reklam bütçeleriyle en etkili tanıtımı yapabiliriz. Gösterim potansiyeli yüksek, sizi hedef kitlenize en hızlı ulaytıracak siteleri belirler ve size uygun reklam çözümleri sunarız. Google Arama ve Haritalar’da sizinkine benzer firmaladı arayan müşteriler sizi bulur. Sadece web sitenize yönlendiren tıklamalar için ödeme yaparsınız.

Google ads adwords Reklam ve Google Arama Sonucuna Reklam Verme
Google ads, arama sonucu reklamlarında, reklamınız 1 nolu turuncu alanda yayınlanır. Doğal arama sonuçları ise 2 nolu alanda listelenir. Ayrıca sayfa sonunda da reklam yayını olur.

 

Google dünyada en cok kullanılan arama motoru olması, müşteri potansiyelinizi hedef alan reklam çözümleri sunması sebebiyle en cok tercih edilen reklam mecrası haline gelmiştir. Firmalar Ads reklamcılığı ile daha fazla müşteri çekme olanağına sahiptirler.

İnternet kullanıcıların google aramalarında sizin ürününüzü yada hizmetinizi aradıklarında ilanınızı gösterime girer. Diğer aramalarda gözükmezsiniz. Böylece sadece sunduğunuz hizmeti, yada sattığınız ürünü arayan potansiyel müşterilere görünür ve hedef kitlenize ulaşmış olursunuz. Bölge, ülke ve dil seçeneğiyle hedef kitlenizi siz belirlersiniz.

Google ads reklam gösterimlerine para ödemezsiniz. Ödemeyi sayfanıza ziyaretçi aldığınızda yaparsınız. Yani Google arama sonuçlarında görünmeniz bir maliyet yaratmaz. Ziyaretçi reklamınızı görür ve tıklarsa, tık başına ödeme yaparsınız.

İnternet reklamcılığı konusunda oldukça tecrübeli bir ekibe sahibiz. İnternet dünyasının en etkili reklam çözümü olan Google adwords reklam çözümleri için bizi arayın. Google arama sonucu reklamları sizi yeni müşterilerle buluşturur. Google reklamları, arama sonuçlarındaki sıkı rekabet nedeniyle tercih edilmelidir. Ayrıca yeni web siteleri ve henüz doğal arama sonuçlarında yer bulamayan siteler bu sayede görünür olurlar.

Google Ads (eski adıyla Adwords) Reklam çözümleri konusunda komple bir çözüm sunuyoruz.

  • Bizleri faaliyet konunuzla ilgili bilgilendirmeniz durumunda, satmak istediğiniz ürünle ilgili araştırma yaparak ilgili kelimeleri ve maliyetlerini belirleriz.
  • Sizin için bir hesap açar, görüntülü veya kelime reklam metnini düzenler, reklamınızı Google’a onaylatırız.
  • Reklamlarınızı sürekli takip eder, kelime kalite puanınızın yükselmesi için sürekli optimizasyonu yaparız.
  • Haftalık ve aylık raporlarınızın alır bunları size göndeririz.
  • Web siteniz için, arama motoru optimizasyonu konusunda danışmanlık hizmeti veririz.
  • Google Adwords konusunda sizleri bilgilendiririz.
  • Size bir Google Analytics hesabı açar ve site raporlarınızı görmenizi sağlarız.
  • Google haritalarda firmanızın adıyla görünmenisi sağlarız.

Çekmek istediğiniz ziyaretçi sayısı ile olartılı olarak bir reklam bütçesi belirlemeniz gerekir.

Google reklam bütçenizi nasıl belirlersiniz?

Google Adwords internet reklamcılığında, reklamlarınız Google arama sonuçlarında yada içerik ortağı sitelerde görüntülenir. Bunu siz seçersiniz.

Sadece arama sonucunda gösterim yapabilirsiniz. Bu daha etkidir. Reklamlarınız hedef kitlenize direkt ulaşır.

Örnek senaryo;

Siz bir “tampon baskı makinası” imalatçısısınız. Ve bu makinayı arayan potansiyel müşterile ulaşmak istiyorsunuz. Google Adwords‘de “tampon baskı makinası” kelime bedeli’de 1 TL olsun.

Bu durumda kullanıcı “tampon baskı makinası” kelimesini arattırdığında reklamlarınız sponsor reklamlar başlığı altında görüntülenir. Ayrıca görüntülemeye para ödemezsiniz. Kullanıcı reklamınızı görür ve tıklayarak sitenize ulaşır. Bu durumda hesabınızdan 1 TL düşer.

500 TL bütçe ile sadece bu kelimeyle 1000 ziyaretçi çekersiniz. Bu ziyaretçilerin tümü “tampon baskı makinası” ile ilgilenen potansiyel müşteridir.

Şimdi bizi arayın. Google reklamlarınızı hemen yayınlatmaya başlayalım. Tel: 0212.222 3801 ve 0212 222 16 08 

Google ads reklamları sizi hedefe ulaştırır.

 

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara