skip to Main Content

Plastik etiket cebi, yapışkanlı plastik kartvizit cebi

Bu ürünün endüstriyel tasarım patenti şirketimize aittir.Kendinden yapışkanlı şeffaf plastik kartvizit cebi, dosya broşür, karton kapak yada kartvizitinizi tutturmak istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz pratik ve bir o kadar da kullanışlı üründür. Kumlu (yarı saydam) ve şeffaf seçenekleri mevcuttur.

Bu ürünü farklı ölçülerde üretebiliriz. Farklı amaçlar için kullanabilirsiniz.

 Satın almak için tıklayın.

Çıkartma (Sticker) şeklinde olduğu icin taşıyıcısından sökülmesi ve dosya, katalog gibi ürünlere yapıştırılması son derece kolaydır.  Standart 100×55 mm ölçüsündedir. Ancak isteğe bağlı farklı ölçülerde de yapılabilir. Taşıyıcısında yarım kesim olarak bulunur. Köşesinden tutulup sökülerek çıkartılır ve klasör, dosya, katalog, broşür gibi ürünlere kolay bir şekilde yapıştırılır. Sipariş için lütfen aşağıdaki telefon numaralarımızdan bize ulaşın.

Plastik yapışkanlı cep ürününün başka kullanım alanları da vardır.

Kullanım alanları

 • Kartvizit Cebi
  Katalog, dosya, klasör gibi tanıtım ürünlerinizin üzerine yapıştırıp içine kartvizit koyabilirsiniz
 • Raf Etiketi Cebi
  Arkası yapışkanlı ceplerin Son derece sağlam yapışkanı sayesinde market mağazalarda raf etiket cebi olarak kullanılabilir. Ürün fiyatlarını kolaylıkla değiştirme olanağına sahip olursunuz.
 • Koli Etiketi Cebi
  Kutu, koli gibi ürünlerin üzerine yapıştırıp ürün tanımını içeren kartlar yerleştirebilir, dilerseniz daha sonra bunları değiştirebilirsiniz.
 • Ürün Etiketi Cebi
  Ürettiğiniz bir ürünün üzerine yapıştırıp içine ürün bilgisi, garanti belgesi gibi dökümanları içine koyabilirsiniz.
 • Kartvizit CD Cebi
  Kredi kartı boyutlarındaki kartvizit CD’ler için cep olarak kullanılır. Yumuşak yüzeyi sayesinde CD’nin çizilmesini önler.

Ölçüler: 100×55 cm stoklarımızda daima bulunur. ancak isteğa bağlı farklı ölçülerde de üretebiliriz.

Malzeme: 180 Mikron kalınlığında yumuşak PVC malzemeden üretilir.

180 mikron Plastik kartvizitlikler sticker (çıkartma) şeklinde olduğu için kendinden yapışkanlıdır. Taşıyıcısından sökülüp dosya katalog gibi ürünlere yapıştırılması son derece pratiktir.


Şeffaf plastik kartvizitliği kataloğun ön kapağına yapıştırabilirsiniz. Ürün kataloğunuzu yada dosyanızı bu kartvizitliklerle birlikte isteyebilirsiniz. Böylece satış temsilcileriniz müşterilerine katalog sunarken kendi kartvizitlerini de kataloğa iliştirmiş olurlar.


plastik şeffaf Kartvizit cebi
100 mikron kartvizitliklerin arkası yukarıdakinden farklı olarak iki şerit halinde çift taraflı bantlıdır. Şeritleri kolaylıkla söküp kataloğunuza, broşürünüze veya dosyanıza yapıştırabilir ve kartvizitinizi yerleştirebilirsiniz. 100×55 mm ölçüsündedir.
pvc-yapiskanli-cep-etiketlik-kartvizitlik-plastik

Firmamız, plastik çıkartma dosya cebiplastik çıkartma CD/DVD zarfı, kendinden yapışkanlı EVA CD tutucu ve plastik CD-DVD tutucuların da üretimini yapmaktadır.

 

Nasıl Kullanılır?

This Post Has 2 Comments

 1. Merhaba, size eajansmedya adına ulaşıyorum, size sorum aşağıda gönderdiğim linkteki gibi şeffaf kartvizit cebi üzerine baskı yapılmış halde bir üretim yapabilir miyiz? Müşterimize numune olarak sunmamız için yapılabilirse fiyatı ne kadar olur 500 ya da 1000 adet şeffaf cep için.

 2. mrb karvizitlik cebi kendinden yapışkanlı 50 adet almak istyrm fiyat nedir acaba

  varsa a5 dolap kapağı üzeri yapışkanlı ceplik fiyatı mıktar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara