skip to Main Content

Bardak altı, mantar taban üzeri ofset baskı ve selefonlu, özel kesim. bardak altlığı.

Uzun süreli kullanımı ve sürekli göz önünde olması sebebiyle bardak altlıkları, uygun bütçeli promosyon ürünlerinin başında gelmektedir. Değişik şekil ve ölçülerde bardak altı yaptırarak müşterilerinize, sürekli kullanabilecekleri bir promosyon ürünü sunabilirsiniz.


Bardak Altlığı Çeşitleri

 • Ahşap bardak altı
 • Mantar taban bardak altı
 • Nova, eva veya kauçuk taban bardak altı
 • Taş bardak altı

Ahşap ve mantar tabanlı bardak altlığı doğada çözünebildikleri için doğa dostu ürünler olarak da bilinirler. Mantar bardak altlığı ürünü mantar taban üzerine ofset baskılı karton sıvanarak elde edilir. Yüksek kalitede ofset baskıda doğa dostu boyalar kullanılır ve sağlığa zararlı değildir. Doğal bir görünüme sahiptir. Promosyon olarak en çok tercih edilen bardak altı çeşididir.

Firmanız için farklı tasarımlara sahip mantar bardak altlıklarından set oluşturarak müşterilerinize şık bir promosyon ürünü sunabilirsiniz.

Bardak altı kaucuk taban

Mantar Bardak Altlığı Nasıl yapılır?

Masa yada sehpa üzerine çay kahve gibi sıcak içecekler ya da soğu içecek bardaklarının altına konulan, farklı materyallerden üretilir. Bardak altlıkları, masa veya sehpa gibi alanlarda sürekli göz önünde bulunduğu için üzerindeki baskı sayesinde etkili bir tanıtım aracıdır.

Mantar veya ahşap bardak altlığı genel olarak sıcak veya soğuk içeceklerin masa sehpa gibi yüzenlerden yalıtımını sağlayarak içeceğin ısısınıda korur.

Ahşap ve mantar bardak altlığı kaymaz taban oluşu ve yüksek yalıtım özelliği sayesinde tercih sebebidir. Grafik departmanımız tarafından yapılan özel bir tasarım, ya da çalıştığınız reklam ajansının gönderdiği firmanıza ait logo veya marka, karton üzerine 4 renk ofset makinelerde yüksek kalitede basılır. Daha sonra baskılı kartonlar uygun kalınlık ve ölçülerde kesilmiş mantar plakalara özel doğa dostu yapıştırıcılarla sıvanır. Böylece isteğe bağlı 3-7 mm kalınlığında plakalar elde edilir.

Martar bardak altlığı plakaları özel dairesel bıçaklarla kesiler ve kullanıma hazır hale getirilir. İsteğe bağlı farklı tasarımlar kombine edilerek 4’lü veya 6’lı olarak paketlenir ve müşterilerinize dağıtıma hazır hale getirilir.

Taş Bardak Altı

10×10 cm ölçülerinde kesilen taşlar üzerine renkli dijital baskı yapılarak üretilir. Pürüzlü yüzeyi bardak altına şık bir görünüm kazandırmaktadır. 1 cm kalınlığındaki taş bardak altının alt yüzeyinde kaymaz nova taban bulunmaktadır. Taş bardak altı işletmeniz için farklı ve uygun fiyatta bir promosyon ürünü olarak tercih edilebilir.

Taş bardak altlıkları ikili veya tekli olarak kraft logo baskılı kutu içinde tercih edilebildiği gibi tekli olarak da kullanılabilir.

taş bardak altı

Ruminant Akademi için ürettiğimiz baskılı taş bardak altı.

baskılı promosyon taş bardak altı

ETS TOEIC için tasarımı ve baskısı yapılan promosyon taş bardak altı.

promosyon taş bardak altı

Taş bardak altlıkları isteğe bağlı karton kutulu olarak üretilebilir.

Ahşap Bardak Altı

Ahşabın kendine özgü dokusu ve rengini en iyi şekilde gösteren ahşap bardak altları üzerine logo veya marka baskı yapılarak promosyon amaçlı olarak kullanılabilir. Ahşap bardak altı üzeri lazer ile yakılarak baskı yapılır. Şık bir görünüme sahiptir. Ahşap bardak altı fiyatı için bizi arayınız.

Ahşap bardak altı promosyon

Özel tasarım ahşap bardak altlığı promosyon

Özel tasarım ahşap bardak altlığı promosyon

Ahşap Palet Şeklinde Bardak altı

Ahşap palet şeklindeki bardak altlığı, özellikle lojistik, nakliye gibi firmaların kullanımı için uygundur. Ahşap çubukların bir araya getirilmesiyle üretilir. Kenarları yumuşatılmış şık bir üründür. Ahşap palet şeklindeki bardak altlığı 8×8 cm standart ölçüdedir. Ancak isteğe bağlı farklı ölçülerde de üretim yapılır.

This Post Has 15 Comments

  1. 100 adet bardak altı oldukça düşük miktar olduğu için birim maliyet yüksek olacaktır. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

 1. Merhaba toptan bardak altığı yaptırmak istiyorum. fiyat ve malzeme bilgisi verebilir misiniz?

  1. Ahşap taban, mantar taban, eva veya nova taban gibi farklı özelliklerde bardak altı ürünlerimiz bulunmaktadır. Fiyatlar miktar ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Detaylı bilgi için bizi arayınız.

 2. Merhaba,
  2.000 adet yuvarlar mantar tabanlı üzeri 4 renk baskılı olacak şekilde bardak altlığı için fiyat bilgisi gönderebilirseniz sevinirim.

 3. Klişe baskılı yuvarlak doğal görünümlü bardak altlığının yüksekliğini arttırabilirmişyiz 2,5 cm olucak 100 adet
  fiyat ne olur saygılar

 4. Merhaba,

  Taş baskı Bardak Altı için ön arka baskı yapılabilir mi? Yapılırsa 500-1000-2000 adet tekliflerinizi rica edebilir miyiz?

  Sadece tek renk baskı yapılıyorsa 500-1000-2000 adet için tekliflerinizi alabilir miyiz?

 5. merhaba logomuz ile bardak altlığı yapmayı düşünüyoruz fiyat konusunda bilgilendirme yapabilir misiniz

 6. Merhaba 60 adet bardak altlığına ihtiyacımız var üzerine tasarladığımız görsel basılacak fiyat teklifi rica ederim.

 7. Merhaba 75 adet yaşam çiçeği baskılı ahşap veya mantar bardak altı için adet fiyatı verebilir misiniz?

 8. Merhabalar, 125 ad. Baskısız taş bardak altlığına ihtiyacımız var. Karton kutulu, kutununun da baskılı ve baskısız olaram taş ile birlikte fiyat alabilir miyim?

 9. merhaba,
  Toptan bardak altı almak istiyorum. bana minimum alım miktarı ve fiyat bilgisi gönderebilir misiniz? Özellikle ahşap ve taş bardak altlığı için.
  Mail ile iletirseniz sevinirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara