skip to Main Content

Outlook mail kayıpları, işletmeler için oldukça can sıkıcı bir durumdur. Bilgisayarların arızalanması ve formatlanması, sistem çökmeleri sonucu ortaya çıkabilcek mail kayıpları, işletmeler için ciddi iş gücü kaybına yol açar.

Gelen ve gönderilmiş postalarınızı online yedekleyin. Onyıllar sonra bile postalarınıza güvenle ulaşın.

İşletmenizin tüm email adreslerine ait “Gelen” ve “Gönderilmiş” postalarınızı yedeklemeniz, sizi ve işletmenizi bu can sıkıcı durumdan kurtaracak çok basit yöntemdir. Bulut tabanlı sunucular üzerinde yıllarca ve güvenle, gelen postalarınızı yedekleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza herhangi bir program kurmanız gerekmez.

E-mail yedekleme sistemi, tüm e-posta kullanıcıları için tasarlanmış kolay bir çözümdür. İster çalıştığınız işletmeye ait şirket mail adresi, ister hotmail, ister gmail olsun, gelen tüm postalarınızı yedekliyor ve ihtiyacınız olduğunda size bu iletileri teslim ediyoruz.

100 GB-2000 GB kapasiteli e-mail yedekleme fiyatlarımızı inceleyin ve satın alın

outlook mail yedekleme

E-posta yedekleme otomatiktir.

İşletmenize ait şirket e-mail adreslerinin yanısıra, Hotmail, Gmail, Yahoo Mail, Yandex Mail gibi daha bir çok e posta yapılandırmasını destekler. E-mail kullanıcı adı ve şifrenizi girmeniz yedeklemeyi başlatmanız için yeterlidir. İletileriniz otomatik olarak her gün yedeklenir.

Tek tıkla gelen kutunuza geri yükleme

Yedeklediğiniz e-postalarda kolayca arama yapabilir, tek tıkla yedeklediğiniz postaları outlook, gmail, yahoo yada kullandığınız herhangi bir posta istemcisine geri yükleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza geri yükleyebilirsiniz.

E-mail’lerinizi kolayca arayıp bulma

Yedeklediğiniz email adresine gelen iletileri kolaycak arayıp bulabilirsiniz. Bulduğunuz iletilerin tümünü bilgisayarınızın gelen kutunuza geri yükleyebilirsiniz. Ayrıca sadece ekler arasında arama yapabilir ve bu eklere ulaşabilirsiniz.

Postalarınız %100 güvende

Postalarınızın ve bunlara ait eklerin güvenliğine özellikle dikkat ediyoruz. Yedeklediğiniz postalar ve eklerini sizden başkası göremez ve kimse bu postalara erişemez. Tüm postalar varsa SSL veya TLS kullanılarak çekilir ve yedeklenir. Yedeklenen bu iletiler 256 bit ile şifrelenir.

E-mail adresiniz kapandı mı, hiç dert değil…

Kişisel veya şirket email adresiniz kapanması durumunda postalarınıza artık erişemiyorsanız, bunu sorun etmeyin. Tüm e-postalarınızın yedeklerine web sayfamızdan erişebilirsiniz.

Sınırsız kapasite, sınırsız sayıda ileti yedekleme

Çok fazla email alıyor ve kapasitemizin dolmasından endişe mi ediyorsunuz.  Endişe etmenize gerek yok. Sınırsız GB kapasiteye sahip yedekleme alanımızla, tüm iletilerinizi yedekliyor ve ömür boyu saklıyoruz.

Neden e-mail yedekleme?

Yapılan araştırmalar, her 5 yılda bir bilgisayar ve sistem göçmeleri sonucu %50 oranında mail kayıpları yaşandığını gösterir. Ayrıca yanlışlıkla silinmeler, bilgisayarlardaki depolama alanlarının yetersizliği sebebiyle kullanıcıların e-postalarını silmesi işletmede ciddi emek ve maddi kaynak kaybına yol açar.

  • Veri kaybına yol açmamak için
  • Kayıp e-postalardaki iş fırsatlarını değerlendirebilmek için
  • Kurtarma işlemleri için harcanan yüksek maliyetlerden kurtulmak için
  • İş gücü kaybını önlemek için epostalarınızı yedeklemelisiniz.

E-posta yedeklemenizi başlatmak dilediğiniz paketlerden birini seçin.

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara