skip to Main Content

Kutulu klasör ve baskılı cepli dosya, tekliflerinizde, sunumlarınızda kullanabileceğiniz, kullanışlı ve kalıcı tanıtım ürünleridir. Etkili bir tasarımla yıl boyu kullanım olanağı bulunan bu tür materyaller uzun vadede markanızın akılda kalmasını sağlayabilecek ekonomik reklam çözümleridir.

A4 yada daha farklı boyutlarda, yandan tek kulak, çift kulak, cepli, cepsiz, 2 yaprak veya 3 yaprak olarak tasarlanabilir. Sert yada normal kapaklı olabilir. Dosya ve klasörlerin daha uzun süre kullanımını sağlamak, kalıcılığını artırmak amacıyla parlak selefon yada mat selefonlu yapılmaktadır.

Kurumsal dosya ve klasörler standart cepli olabildiği gibi kutulu olarak da kurumsal kimliğinize uygun olarak üretilebilir.

dosya tasarımı ipsum

dosya tasarımı ipsum

dosya tasarımı ipsum

kutulu klasör baskı

kutulu klasör baskısı

logo baskılı klasör

logo baskılı klasörlogo baskılı klasör

Yarım Boy Kapaklı Telli Dosya

Yarım Boy Kapak Telli Dosya, özellikle gümrük müşavirlikleri tarafından gümrük takibinde kullanılan, ön kapak yarım boy olmak üzere evrak takibinde kullanılan bir dosya türüdür. Farklı amaçlar için de kullanılan yarım boy kapaklı ve ince telli dosyaların grafik tasarım ve üretimi işletmemiz tarafından yapılmaktadır. Yarım boy kapaklı Kurumsal kimliğinize uygun tasarım, kağıt seçimi ve üretimi yapılarak işletmenize teslimini gerçekleştiriyoruz. Mat veya parlak selefonlu, Amerikan Bristol veya kuşe kağıda basılabilir. Kullanıldığı alanda renklerinizle ve özel bir tasarımla yüzlerce dosya arasından sıyrılan, gözalıcı bir çalışma ve üretim bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.

 

This Post Has 2 Comments

  1. cepli karton dosya almak istiyorum, şirket logosunu yollarım ve istediğim tarzı size anlatırım
    250 adet için fiyat ne olur? a4 kağıt sığacak boyutlarda olacak

    1. Cepli karton dosya ofset baskılı olarak 250 adet düşük bir miktardır. 500 ve 1000 adet için üretim fiyatı email adresinize gönderildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara