skip to Main Content

Biz, mesleki formasyona sahip bir ekibe sahibiz. Bir katalog tasarımı yaparken bünyemizdeki mühendislerle çalışırız. Teknik konularda çeviri yaparken konusunda uzman çevirmenlerle çalışırız. Yapılmış çevirileri yeniden  çevirmek zorunda kalmazsınız. Makina, otomasyon, elektrik-elektronik ana konularımızdır.

Eskiden ajans türleri oldukça basitti. örneğin reklam ajanslarına, geçici ajanslara sahip olursunuz. Bu daha geleneksel ajansların, yaptıklarını doğru bir şekilde tanımlayan türleri vardı, bu nedenle işler basit, açıktı ve çok fazla açıklama gerektirmiyordu.

Modern dünyaya hızla ilerliyoruz ve web tasarım ajansları, web pazarlama ajansları, yazılım geliştirme, SEO hizmetleri veren ajanslar , SEM, sosyal medya reklamcılığı ve e-ticaret ajansları var… Liste oldukça geniş.

Teknik mühendislik formasyona sahip ekibimizle biz bir büyük ihtimalle sizi tanıyoruzdur. makinalar, enjeksiyonlar, ektrüzyonlar, robotlar, granüller, valfler, silindirler, bobinler, soğutma grupları, panolar, kimyasallar yıllardır konuştuğumuz konulardır.

Her türden ajansın güçlü ve zayıf yönleri vardır. Teknik konularda bilgi, birikim ve tecrübeli bir teknik ajans olarak, tasarım, tanıtım, çeviri ve diğer teknik konularda uzmanlığımızı sizinle paylaşıyoruz.

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara