skip to Main Content

iskambil oyunu kağıtları, promosyon

Çok özel bir promosyon ürünü… İskambil oyun kağıdı. Bir yüzünde size logo baskısıyla kalıcı bir promosyon ürünü yapabiliriz. Siz özel kutu tasarımıyla müşterilerinize seçkin bir promosyon ürünü vermiş olacaksınız. isteğe bağlı 2 takım iskambil oyun kağıdı. İskambil oyun kağıtı, firmanıza özel logo ve kutu baskısıyla şık bir promosyon ürünüdür.

Minimum üretim miktarı: 1000 destedir.

promosyon iskambil oyun kağıdı

 • Oyun Kağıtları; 275 gr özel karbonlu iskambil oyun kağıdı kartonundan, 55 kart 57×88 mm köşeleri radiüslü, CMYK 4+4 baskılı. Her bir deste jelatin ambalaj içerisinde.
 • Kutular; 300 Amerikan Bristol kağıt, 60x17x90 mm, CMYK baskılı, dispersiyon laklı, tekli kutu içerisindedir. Koli içi miktarı 240 adettir.
 • Termin; Süreleri işin miktarına göre ayrıca belirtlilmekte olup, tasarım onayından sonra 15 günden başlamaktadır.
 • Ödeme şekli; Sipariş onayı ile beraber %30 Peşin geri kalanı iş teslimi beraberinde nakit olarak tahsil edilir. Fiyatlar hammadde değişiklilerine bağlı olarak değişebilir.

Promosyon İskambil Oyun Kağıdı Fiyatları için bizi arayınız.

(1.kalite 275 Gram oyun kağıdı kartonu)

Logo baskılı promosyon iskambil kağıdı

Brawl Stars oyun kartları, özel kutulu ve set halinde özel standı ile tüm üretim işletmemiz tarafından gerçekleştirildi. <span “>Yine aşağıda Smirnoff ve J&B için yaptığımız bu çok özel iskambil kağıtlarının örneklerini görebilirsiniz.

iskambul oyun kağıtları, J&B, promosyon.

Justerini & Brooks (J&B) için yapılmış promosyon iskambil oyun kağıtları.


Gordon's - Smirnoff promosyon oyun kağıtları

Gordons / Smirnoff markaları için yapılmış promosyon iskambil oyun kağıtları.


özel iskambil oyun kağıdı, fotoğraf baskısı

İskambil kağıdı üretimini şu an için düşük adetlerde yapamıyoruz. Seri üretim makinalarımız, düşük adetlerde üretim yapmak için uygun değil. İşletmeler için en az 3000 deste olmak üzere seri üretim yapabiliyoruz. Yüksek adetlerdeki üretimleriniz için bizi arayınız.

This Post Has 17 Comments

 1. Merhaba,
  Kişisel bir hediye için oyun kartı bastırmak istiyorum ancak siz de dahil olmak üzere kimse düşük miktarlarda yapmak istemiyor. Ozalitciler aynı kaliteyi sunamıyor. Bu hizmeti verebilecek kimseyi bulamadım açıkçası… Sadece 1 kopyaya ihtiyacım var. 100 tl gibi bir bütçem var bunun için.
  Kartların tasarımlarını kendim yapıyorum dediğim gibi yabancı bir aileye kişisel bir hediye olacak. Benim için biraz önemli. Bu yüzden güzel olmasını istiyorum. Normalde düşük miktarlarda çalışmadığını yazmışsınız ama ne zamanım kaldı ne de bunu yapabilecek bir yer bulabildim… Haftaya salı gününe bu işi halletmem gerekiyor… Olumlu olumsuz dönüş yapabilirseniz sevinirim.

 2. Merhaba kağıtların iki yüzünüde istediğimiz gibi tasarlayabiliyor muyuz? yani demek istediğim as joker harici kartlara sadece cümleler gibi şeyler yazdırabiliyormuyuz? iyi günler

 3. MERHABA;

  280 GR PLASTİK İSKANBİL KAGIT BASKILI
  KIRMIZI – MAVİ
  100.000 ÇİFT
  NAKİT FİYAT ALABİLİRMİYİZ.

 4. 3.000 adet hem plastik hem de karton oyun kağıdı fiyatı verebilir misiniz? Ödeme peşin olacak.

 5. Merhaba
  5000 deste kendim tasarladığım grafikleri bulunduran iskambil kağıdı bastırmak istimiyorum. Fiyat alabilir miyim?

 6. Kendi tasarımım bir oyun kağıdı destesi bastırmak istyorum.
  1000 deste için fiyat alabilir miyim? Hem plastik hem karton…

 7. Merhaba,

  10cm uzunluk, 8cm genişlik, 300 Mikron kalinlik
  1 Kutuda 42 adet kart gerekmektedir. 4200 adet icin fiyat verirmisiniz?
  Simdiden tesekkür ederim

 8. Merhabalar oňcelikle 1000 adet iskambil ve 3000 adet iskambilin fiyatini sormak istiyorum. Kartlarda istedigimiz figür olw bilirmi bu arada sormak isterim

 9. merhaba, bilgi kartı şeklinde bastırmak istiyorum bir destede 64 adet kart var 250 gr kuşe arka kısım sabit 4 renk baskı, ön kısım sabit 4 renk değişken siyah renkli yazı bilgi kartı olacak 8-12cm kenarı radiuslu, tek yüz parlak selefonlu, destenin gireceği kutusu olmalı ve sonrasında shirinklenmeli. 4 tip toplamda 40.000 adet olacak.
  acaba böyle bir üretim sizin kulvara uyar mı: eğer uyarsa teklif ve zamanlama rica ederiz.
  iyi çalışmalar.

 10. Merhaba, belediye örneğindeki gibi, önlü arkalı özel tasarım ve bir de özel tasarım kutusu ile 1000 adet iskambil baskısı için fiyat alabilir miyiz? Birde sayı arttıkça 2bin 3bin gibi fiyatta fark oluyormu? Maile dönüş yapabilirsiniz teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara