Skip to content

Profesyonelce tasarımı yapılmış broşür ve kataloglar işletmenizin itibarını yansıtır. Kataloglar, ürünlerinizi detaylı bir şekilde tanıtacağınız basılı kaynaklardır. Bir kaç sayfalık küçük kataloglardan sayfadan yüzlerde hatta binlerce sayfaya kadar çıkan kataloglar, firmanızın tüm işlerini ve ürünlerini kapsar. Kullanılacak kağıdın cinsi, baskı kalitesi ve en önemlisi grafik tasarımı bir broşürün amacına ulaşması için önemli etkenlerdir. katalog hazırlama, işletmemizin ana çalışma konuları arasındadır. Biz, kataloğunuzda yeralacak ürünlerin fotoğraf çekimlerini yaparız. Ayrıca firma kurumsal kimliğinizi yansıtacak şekilde tasarımını yapar ve üretimini gerçekleştiririz.

katalog tasarımı

Firmanız için farklı tiplerde katalog hazırlarız. Kapak ve kağıt alternatiflerini sunar, provalarını, prototiplerini hazırlar, kataloğunuzun en iyi şekilde basılması için gereken özeni gösteririz.

Bize uğrayın, size çay-kahve ikram edip, çalışmalarımızdan farklı örnekler gösterelim. Broşür ve katalog ihtiyaçlarınız için uygun çözümleri sunalım. Adobe IllustratorIndesignPhotoshop gibi tasarım programlarıyla hazırladığımız yüzlerce tasarım çalışmasından bazı örnekleri referanslar bölümümüzden inceleyiniz.

Katalog, Yunanca κατάλογος, Latince catalogus sözcüğünden gelir. Belli bir sıraya göre hazırlanan listeye katalog. Bir çok farklı konuda katalog tasarımı yapılır. Ticari alanda kullanılan kataloglar ürün kataloğu, firma tanıtım kataloğu, referans kataloğu gibi bölümlere ayrılır. Kataloğun tarihçesi için tıklayın. 

ürün tanıtım kataloğu

Avantajlarımız

Katalog tasarım fiyatlarımız bütçenize uygundur. Paradan ve zamandan tasarruf edersiniz. Mümkün olan en düşük bütçe ile uygun çalışmalar yaparız. Profesyonel grafikerlerimiz işletmenize ve kurumsal kimliğinize en uygun tasarımlar yapar. Çalışmalarımız hakkında fikir sahibi olmak için lütfen referanslar bölümümüzü inceleyiniz.

Az sayfalı kataloglardan binlerce sayfalık ürün kataloglarına kadar her ölçüde yük sek kalitede çalışmalar yapıyoruz. Sayfa tasarımı, düzen, dizgi, mizanpaj, fotoğraf çalışmaları tüm katalog tasarımının parçalarını oluşturur.

katalog, broşür, grafik tasarım ve baskısı, aso reklam.

Tepro / Motan Broşür, 32 sayfa, 135 gr parlak kuşe, kapak 200 gr parlak kuşe + mat selefonlu, Tel dikiş kapak

Demir Makina ürün ve ürün fiyat kataloğu. 216 sayfa. İç kağıt 135 gr parlak kuşe, kapak 350 gr parlak kuşe ve özel kabartma desenli parlak laminasyon. katalogta jeneratörler, motorlar, tarım ve bahçe ekipmanları, inşaat makinalarıyla bu makinalara ait yedek parçalar yer alıyor.

brosur tasarımı ve baskısı

Işıltı Organizasyon el broşürü, 3 Yaprak katlamalı

broşür tasarımı, aynı zamanda içine föy koyabileceğiniz dosya

Auro Boya broşür, aynı zamanda renk kartelası.  İçine föy koyabileceğiniz, teklif dosyası olarak da kullanabileceğiniz özelliklerde.

Eğitim Gönüllüleri Vakfı Faaliyet Raporu, tasarım, baskı: ASO Reklam.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı faaliyet raporu

Katalog, dergi, bülten... Festo tasarımları ve baskıları.

Festo Otomasyon Sistemleri, periyodik bültenler, kitaplar, ürün tanıtım katalogları, teknik çevirileri, tasarımı ve matbaa baskısı

Hidroser periyodik bülten. İç kağıt 135 gr kuşe, Kapak 200 gr kuşe ve parlak selefonlu

brosur katlamali

Akkaya Makina çok dilli broşür tasarımı ve baskısı. 4 yaprak katlamalı, mat selefonlu.

Michelin Lastikleri promosyon kataloğu… Kare tasarım.

teknik kitaplar, festo, aso.com.tr

Festo Otomasyon eğitim kitapları

Altis Spor Malzemeleri ürün kataloğu, tasarımı ve baskısı. Spor Dünyası.

fotoğraf, tasarım, baskı, aso reklam.

Sispa ürün kataloğu, tasarımı ve baskısı

Grafik tasarımı, matbaa baskısı, festo dergi, aso reklam

Festo eğitim bülteni.

Festo Didaktik.

periyodik bülten, eğitim semineri bülteni, aso reklam

Festo eğitim semineri kitapları ve multimedya CD’si

Endaks ürün kataloğu tasarım ve baskısı

Kozmetik sektörünün önde gelen isimlerinden Lanwei ‘ye ait broşürler, kataloglar, fiyat listeleri, el ilanları. fotoğraflar, sayfa tasarımları baskı.

Lanwei Kozmetik, ürün kataloğu, tanıtım broşürleri

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Genel Makina için yapılmış, Adapart Otomotiv Yedek Parça fiyat kataloğu.

Motan Broşür, 2 sayfa A4 katlamalı, Tasarım: ASO REKLAM

Motan A3 Broşür

Krauss Maffei, broşürler, kataloglar.

Pepperl Fuchs Broşür, katalog çalışmaları

ajanda baskılı defter, logo baskılı, sert kapak

MasterCard spiralli defter. Sert mukavva kapak üzeri, ofset baskı kuşe kağıt ile sıvama. İç kağıdı 80 gr 1. hamur kağıt. Parlak selefonla şık bir görüntü kazandırılmış.

defter, firma ajandası, sert kapaklı

Festo Ajanda. Gri renkli çizgilerle yazılabilirliği ve ajandanın yıl boyu kullanılabilirliği artılırmış.

Ajanda içine yerleştirilmiş imaj reklamları kuşe kağıda basıldı.
Sert kapak üzeri deri kaplama ve gofrebaskı.

katalog, ajanda, defter, yeniyıl ajandası

Ajandanın kullanışlı olması için özellikle dikkat edilmesi gereken noktalar var. Sade, ince çizgili ve müşteri potansiyelinizi hedef alacak bilgiler.

This Post Has 14 Comments

 1. Mobilya üretim yapan atölyemize 8 yaprak olacak şekilde ürün kataloğu yaptırmak istiyoruz. Fotoğrafları biz göndereceğiniz buna göre fiyatınızı göndermenizi rica ederim.

 2. Mobilya üretimi için katolog istiyorum çeşitli modellerin yer alacağı mutfak dolapları yatak odası tasarımları çocuk odası tasarımları bebek odası tasarımları yemek odası tasarımları banyo wc dolapları tv üniteleri ve sehpaları orta sehpalar zigonlar ahşap ağaç malzemelerden yapılan sehpalar ofis mobilyaları iç oda kapıları gibi sizin hayal gücünüzle beraber tasarlanan hem modern hem avangart country tasarımları altarnatif olarak sunular katologlardan gerekli öncelik ilk olarak Pdf olarak daha sonra dergi şeklinde…

 3. Bilgisayar ve Güvenlik Hizmetleri veren firmamız için 10 sayfayı geçmeyecek. 200 gr kuşe kapak, 115 gr iç sayfalar, mat görünüm, A4 boyutunda olacak şeklinde 100 -1000 adet olacak şekilde katalog istiyoruz. Ücretleriniz nedir ? (Tasarımlı ve Tasarımsız )

  1. Düşük sayfa sayısına sahip çalışmalar için kapak kendinden düşünülebilir. kapak dahil 8 sayfa veya kapak dahil 16 sayfa gibi… 1000 adet fiyatı gönderildi.

 4. 10 sayfalik madeni yag ve filitre satisi yapan firmamizin tanitim katalogu yaptırmak istiyorum. 10 sayfa a4 boyutu fiyatlariniz hk bilgi rica edecegim.

 5. Merhabalar, biz asansör firmasıyız, firmamızın tanıtımını yapmak için katalog yaptırmak istiyoruz. Basit sade 8-10 sayfalık bir şey istiyorum bunlar için fiyatınız nedir acaba?

 6. Bizler Elektrik sektöründe ağırlıklı olarak proje tasarımı olarak faaliyet veren bir firmayız. Ek olarak, taahhüt ve danışmanlık işlerimizde bulunmaktadır.

  Firmamızın tanıtımını yapabileceğimiz 8-10 arası bir tanıtım dosyası hazırlamak istiyoruz. Konu ile ilgili teklif alabilir miyiz ?

 7. Merhabalar, şirketimiz sağlık firması olarak hizmet vermektedir. Şirketimizin tanıtımını sağlayacak elektronik katalog ücretini öğrenbilir miyim? (şirketimizin halihazırda şirket logosu , şirket tanıtım metni mevcuttur. Sadece sanal bir katalog oluşturulmasını istiyoruz.)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara