skip to Main Content

Eco cd tray, natural cd tray, doğa dostu cd kutusu, kraft, karton cd kutusu

BU ÜRÜN GEÇİCİ OLARAK ÜRETİLEMEMEKTEDİR.

Çevre dostu tanıtım ürünleriniz için çevre dostu, doğal (natural, eco, ekolojik) CD Tray / CD kutusu ve CD tutucuları sizin için özel üretiyoruz.

Atık kağıtların yeniden dönüştürülmesiyle oluşturulmuş kraft karton CD Tray, şık ve estetiktir. CD’lerinizi Çizilme ve bozulmalara karşı korurken, çevrenin korunmasına da katkıda bulunursunuz. Firmanızın veya ürününüzün prestijine katkıda bulunur. 

Doğada bozulmadan uzun yıllar kalabilen plastik atıklar, su kaynaklarının ve toprağın kirlenmesine neden olmuş ve canlı hayatına zarar verir hale geldi. Bu nedenle Avrupa Birliği’nin, çevrenin korunmasına yönelik çıkadığı bazı yasalar, firmaların geri dönüştürülemeyen plastik-kağıt karışımlı ürünlerin kullanımına kısıtlama getirdi. Çevrenin korunmasına duyarlı firmalar ürünlerinde geri dönüştürülebilen ve geri dönüştürülmüş ürünlerin kullanımına özen gösterirler. Selefonsuz katalog, broşür, karton kutu gibi tanıtım ürünlerinin kullanımı bunlara örnektir.

CD ve DVD’lerin hayatımızda çık sık kullanılmasıyla yeri bir ürünümüzü yakında satışa sunuyoruz. Tamamen atık kağıtlarla kendi bünyemizde imal ettiğimiz doğal (natural) CD-DVD tray ile CD ve DVD’leriniz için farklı, şık bir ambalaj oluşturmuş olacaksınız.

CD DVD Tray, natural, doğal, çevreci cd dvd kutusu, kartonNatural-Eco CD-DVD tray ve kutuları

  • 138 x 130 mm ölçülerindedir. Kalınlık 3 mm. Bu ölçülere uygun kartonet, kutu, katalog gibi tanıtım ürünlerinizde kullanabilirsiniz.
  • Atık kağıtların yeniden dönüştürülmesiyle imal edilmiştir
  • Natural (Doğal) CD Tray ve CD kutuları çevreye zarar vermez. Tamamen doğaldır.
  • Doğada biyolojik olarak  %100 parçalanabilir ve tekrar geri dönüştürülebilir.
  • Natural (Doğal) CD Tray ve CD kutularımız için hiç bir ağaç kesilmemiştir.
  • Oldukça şık bir görünüme sahiptir. Oluşturacağınız özel baskılı ambalajlarla uyum sağlar.
  • Baskılı yada baskısız olarak kullanabilirsiniz.
  • Firmanızın çevreci imajını tazeler.

Fiyat ve detaylar için bizleri arayabilirsiniz.

Tel: 0212 2223801-2221608


Etiketler: eco cd tray, natural cd-dvd tray, Eco Friendly Recycled Traypak Packaging, natural paper cd tray, geri dönüşümlü, doğal cd kutuları, cd tutucu

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara