skip to Main Content

Renkli Fihrist Dizin Oluşturma Etiketleri, Yapışkanlı Kitap İşaretleme, İndeks ve Ayraçları

Renkli yazılabilir yapışkanlı fihrist ve dizin oluşturma etiketleri, katalog, dosya, kitap ve buna benzer dökümanların işaretlenmesinde, index, dizin oluşturmada kullanılır. Konu başlıklarını ortaya çıkarmak, görünür hale getirmek için pratik bir üründür.

Renkli fihrist ve dizin oluşturma etiketleri, kendinden yapışkanlı sticker şeklinde kitap seperatörüdür. Plastik çıkartma şeklindedir. Yarısı yapışkanlı diğer yarısı renkli yazılabilir 200 mikron kalınlığında PET malzemeden üretilmiştir. Dijital baskı için uygundur. Renkli yazılabilir ayraçlar, sayfa ayırma, bölümleme, indeksleme gibi amaçlar için üretilmiştir.

Kurumsal dosyalama veya katalog, kitap veya farklı dökümanlar için işaretlemede, fihrist olarak kullanılır. Dizin oluşturmak için mükemmel bir araçtır. Farklı renklerde olması dizin oluşturmayı kolaylaştırır.

Dijital Basıkı, UV baskı veya Serigraf Baskı ile Yazı Yazma

Dizin, fihrist oluşturma ve bölüm ayırma etiketleri üzerine, bireysel olarak tükenmez kalemle yazı yazabileceğiniz gibi, profesyonel amaçlı dijital baskı merkezlerinde lazer baskı, UV veya serigraf renkli baskı ile hızlı baskı yapılabilir. Örneğin matbaalarda basılmış kitap, katalog ve diğer dökümanlarınız için fihrist olarak kullanabilirsiniz. Fotokopi merkezlerinde düşük miktarlarda basılan katalog, bülten, kullanım klavuzu gibi ürünleriniz için fihrist açmak için kullanılır.

  • Dijital baskı, serigraf baskı, UV baskı ve fotokopi ile renkli baskı
  • Sticker şeklindedir. Kolaylıkla sökülüp dökümana yapıştırma
  • Canlı, gözalıcı renklere sahiptir
  • Fihrist oluşturma, bölüm ayırma, başlık ayırma ile kitap, katalog ve dosyalarınızı dikkat çekici hale getirme
  • Tükenmez, dolma kalem ve diğer kalemlerle yazı yazabilme
  • Farklı ölçüler

Nasıl Satın Alınır?

Ürünü 0212 2223801 nolu telefonla arayarak veya [email protected] adresine mesaj atarak fiyat bilgisi alın, satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki butona tıklayarak kredi kartınızla satın alın.

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara