skip to Main Content

promosyon baskılı içecek tepsisi

Patentli yeni ürünümüz logo baskılı promosyon bardak tepsisi, konser, parti, davet, açık hava organizasyonları gibi etikinler için son derece kullanışlı bir üründür. Açık hava konserleri, açık hava partileri, düğünler, dans salonları, barlar ve kafeler, stadyumlar ve diğer kalabalık alanlarda servis elemanları bu tepsi sayesinde içecekleri dökme riski taşımadan hızlıca servis edebilir.

Bu ürünün endüstriyel tasarım patenti şirketimize aittir.


Kalabalık ortamlarda servis hızını arttıran güvenli ve hızlı taşıma

Promosyon tepsi, işlevinin yanısıra aynı zamanda şık bir reklam ürünüdür. Logo baskılı içecek tepsisi ASOtray aynı zamanda servis hızınızı ikiye katlar. Gazlı içecek markaları, meşrubat markaları, içki markaları, sıcak içecek markaları, spor klüpleri, kahve markaları, barlar, restoranlar vb. hizmet alanları için ideal bir tanıtım ve promosyon ürünüdür.

İster 50 ad, ister 10.000 ad sipariş verin istenen tüm miktarlarda imalat yapılabilir. Baskılı tepsi özelleştirilebilir, değişken delik çaplar ve değişken formlarıyla size özel hazırlanabilir.

Patentli diğer formlardaki içecek tepsisi ve ayrıca plastik enjeksiyon üretimi tepsiler için lütfen arayınız.

Logo baskılı içecek tepsisi ASO tray, özelleştirilebilir, bardak tiplerine göre yeniden yapılandırılabilir, istediğiniz ölçü ve tasarımda yapılabilir. Bardak tepsisi, büçük ve büyük bardaklar içerecek şekilde yeniden tasarım yapılıp, baskı alanı da buna göre dizayn edilebilir.

logo baskılı içecek kahve tepsisi

içecek tepsisi logo baskılı

Aso Tray içecek tepsisi ASO Reklam’ın patentli ürünüdür.

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara