skip to Main Content

Hızlı Satış Programı

barkodlu market hızlı satış programı, muhasebe yazılımı

Market, büfe, restaurant, kafe, giyim mağazaları, benzin istasyonları, kantin gibi, barkodlu hızlı satış yapılan her türlü işletmede kullanılan, Windows masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, Android ve Ipad tabletlerde kullanabileceğiniz, dokunmatik, kullanımı kolay, anlaşılır, barkodlu hızlı satış programıdır.

Aslında çok gelişmiş cari, stok ve muhasebe programıdır.

 • Ürün barkodu okutularak tek tuşla hızlı satış işlemi yapabilir
 • Terazide tartılan ürünlerden alınan barkodları hızlıca okur
 • Fiş ve fatura yazdırabilir
 • Birden fazla para alma özelliği (bir kısmını kredi kartı, bir kısmını nakit ve ya veresiye)
 • Ciro, paraüstü takibi, iptal, bekletme gibi sadece büyük kasalarda olan özellikleri de içerir
 • Ağ üzerinden birden fazla kasada kullanabilirsiniz
 • Dokunmatik ekran özelliği ile klaveyeye dokunmadan hızlı şatış
 • Özelleştirilen hızlı satış tuşları
 • Tüm döviz cinsleri ile çalışabilme
 • Gelişmiş ve güçlü veritabanı sistemi
 • Yedekleme özelliği ile verileriniz asla kayba uğramaz

Kolay, pratik ve barkodlu hızlı satış programı (Point Of Sale)

Müşteri kasada beklemeyi sevmez.  Barkodlu hızlı satış programı, kasada hızlı işlem yapmanızı sağlar. İşte hem sizin hemde müşterilerinizin mutluluğu için kolay ve bir o kadar da akıllıdır.

Barkodlu Hızlı satış programı ile masanızda kendinize yer açın. Program için tablet bilgisayar (IOS, Android) ya da dizüstü bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Barkod okuyucu ve banka POS cihazlarını bağlayarak ürünlerinizin hızlı satışını yapabilirsiniz.


Gelişmiş tahsilat yöntemi (Kredi kartı, nakit)

Müşteriden nakit veya kredi kartıyla ödeme alabileceğiniz gibi, bir kısmını nakit ve bir kısmını kredi kartından da ödeme alabilirsiniz. Hatta bir kısmını müşteri borç hesabına veresiye işleyin.


 Tek tuşla yazıcıdan fiş ya da fatura yazdırın.

Ürünleri barkod okuyucudan geçirdiniz. Ödeme aldınız. Artık resmi fatura ya da fiş yazdırmalısınız. Tek tuşa basarak fatura ya da fiş yazdırabilirsiniz. Tek yazıcı ya da iki farklı yazıcı (fiş ve fatura yazıcısı) kullanabilirsiniz.


Teraziden çıkar barkodları okutarak satış yapabilirsiniz.

Sebze meyve reyonu, kuru gıda ve ya terazi kullanarak satabileceğiniz  her ürün için, terazinizden alacağınız ağırlık ve adet formatlı barkodlu etiketleri hızlı satış programından geçirin. Üstelik tek tuşla.


Müşterinizi beklemeye alın.

Müşteriniz kasaya gelip ürünlerini okutturduktan sonra unuttuğu yada değiştirmek istediği ürün için müşterinizi tek tuşla beklemeye alıp sıradaki müşterinizi işleme alın. Bekletiğniz müşteri tekrar kasaya geldiğinde işlemine devam edin. Hızlı ve akıllı satış.

Veresiye satış yapabilirsiniz

Satış işleminden sonra isterseniz fişi müşteri hesabına borç olarak işleyin. Müşteri ödemesini sonra yapsın. Barkodlu hızlı satış sistemimiz çok pratik olmakla birlikte aslında çok gelişmiş bir cari stok programıdır. Veresiye çalıştığınız müşterilerinizden daha sonra tahsilat alabilir, tahsilat ve tediye girebilirsiniz.


Stok kartları ekleyin.

Hızlı satış programı ile okutulan bir ürün eğer stok kartınızda kayıtlı değilse, “Ürün kayıtlarınızda yok, eklemek istermisiniz” uyarısı çıkar. Tek tuşla ürünü, miktar ile birlikte stoklarınıza eklersiniz. Bu toptancınızdan gelen ürünleri hızlıca stoklarınıza eklemenizi sağlar. Sınırsız sayıda stok ekleyin.


Müşteri cari kartı ekleyin.

Devamlı bir müşteriniz geldiğinde, carisini tek tuşla açıp bunun üzerinden satışa devam edebilir ve daha sonraki raporlamalarınızda müşteriye ne zaman, hangi ürünlerle ne kadar satış yapılmış görebilirsiniz. Program çok gelişmiş cari stok programlarının yapabildiği bir çok şeyi yapar.


Müşterinizden ürünler iade alın.

Müşteri memnuniyetini daima en üst seviyede tutun. Sattığınız ürünler iade geldiğinde bunları geri alabilir, tekrar stoğunuza girebilir, tediye (geri ödeme) yapabilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde.


Barkodsuz ürünleriniz mi var? Hızlı satış programıyla bunlara otomatik barkod atayın.

Barkodu olmayan ve çok satılan ürünlere tek tuşla EAN13 otomatik barkod atayabilirsiniz.

 

Gelişmiş raporlama sistemi

Barkodlu hızlı satış programı ile satış raporları, para hareketleri, cari ekstreleri, iptaller, iadeler, fiş listeleri ve daha pek çok gelişmiş raporlamalara tek tuşla ulaşırsınız. Ne kazandığınızı bilirsiniz.


Barkodlu hızlı satış programı dokunmatiktir.

Klaveye ve maus’u masanızdan kaldırıp diğer işlerinize masanızda yer açın. Küçük bir Ipad ya da Android tabanlı bir tablet bilgisayarda kullanın. Büyük bilgisayarların yaptığı tüm işlemleri tablet bilgisayarlarınızla zahmetsizce yapın.


Etiketler: barkodlu hızlı satış programı, market programı, barkodlu cari stok programı, point of sale, büfe satış, bakkal barkodlu satış, kafe tekel bayii barkodlu magaza barkodlu satış, kredi kartı muhasebe market otomasyon yazılımı

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara