skip to Main Content

Ürünlerinizin market standlarına asılmasını sağlayan son derece pratik bir askı bandı. Plastik yapışkanlı askı etiketi ile kutulu veya poşet ambalajlardaki ürünlerinizin kenarına yapışır ve böylece ürünlerinizi istediğiniz yere asabilirsiniz. Yapışkanlı ürün askısı sert plastik malzemeden üretilmiştir. Arkası kendinden yapışkanlıdır. Ürünlerinizin kutusuna yada poşetine kolayca yapışır ve bırakmaz. Yapışkan kısmını ürününüze, yapıştırıp ürününüzü dilediğiniz yere asabilirsiniz. Market raflarına, standlarına yada herhangi bir sergileme standına ürününüzü asamanızı sağlayan pratik bir ürün.


Kendinden yapışkanlı plastik askılık sayesinde ürünlerinize ayrıca özel askılı bir kutu ya da özel ambalaj yapmanız gerekmez.

şeffaf ürün askı etiketi
Ürün Kataloğumuzu İndirin

Plastik ürün askı aparatı, CD-DVD kutularının teşhirinde, gıda ürünleri kutularında, tekstil ürünlerinizin sergilenmesinde, elektronik, yapı ürünleri gibi aklınıza gelebilecek her alanda ürün  sergilemesi amacıyla kullanabilirsiniz. Askı bandı, diğer plastik askı alternatiflerine göre oldukça pratik ve ekonomiktir.

Ürün stok durumu, fiyat bilgisi ve online satın almak için tıklayınız.

pvc askilik, plastik yapışkanlı ürün askısı, hang tab

 

şeffaf askı etiketi plastik
şeffaf askı etiketi askı aparatı

 

Plastik askı ürünümüzü çok farklı ürün ambalajını asmak için kullanabilirsiniz. CD-DVD kutusunu asmak bunlardan sadece biri.

PVC Ürün Askısı

PVC (plastik) ürün askısı, market ve mağazalarda sergilenecek ürün kutularının arkasına yapıştırabileceğiniz, arkası kendinden yapışkanlı pratik bir üründür. 250 mikron PVC malzemeden üretilmiştir. Askılık 8 mm’lik kısmında çift taraflı bant vardır. 2 askılık tek taşıyıcı bant üzerinde yeralır (Aşağıdaki fotoğraf). Bu sebeple bandı taşıyıcısından süküp askıyı ürüne yapıştırmak oldukça kolaydır. Bu tip plastik askılar, marketlerdeki küçük, kutulanmış, poşetlenmiş ürünleri asmak için mükemmeldir. Askıların taşıma mukavemeti yüksektir. 500 grama kadar ürünleri rahatlıkla asabilirsiniz. Daha fazla taşıma kapasitesi için lütfen bizden bilgi alınız. Ürün ölçüleri aşağıdadır.


plastik-pvc-aski-urun-askisi-askilik

 

  • Plastik yapışkanlı askı 25×25 mm veya 4×4 cm boyutlarındadır
  • Malzeme kalınlığı 250 mikrondur
  • Materyal PVC’dir
  • Askı delik çapı 6 mm veya 6×30 mm’dir.
  • Ürüne yapıştıracağınız kısım 8 veya 12 mm dir.

Plastik Kutu Askısı Arkası Yapışkanlı

2 adet askılık tek bant üzerindedir. Yani sırt sırta vermiş 2 askıdan oluşur. Böylece askıyı çift taraflı bant taşıyıcısından sökmek son derece pratik hale getirilmiş. Bu imalat ve montaj atölyelerinde çok sayıda ürüne hızlıca askılığı monte etmenizi sağlar.

 

Askılık, market rafı askısı

Plastik askının bir ürün kutusuna yapıştırılmış hali. Market, mağaza ve sergilenmesi gereken her alanda kullanabileceğiniz pratik bir ürün.

Satın almak için tıklayınız.

pvc plastik ürün askı aparatı

plastic-hang-tabs-bantli-aski

yapiskanli plastik seffaf aski aparati

Plastik yapışkanlı ürün askı aparatları istediğiniz ölçü ve şekilde tasarlanıp üretilebilir. Ürününüzün şekline mükemmel uyum sağlar. Otomatik makinalarda yapıştırma için uygun rulo olarak da üretebiliriz. Detaylar için bizleri arayınız.

Askı Etiketi Çeşitleri

• Euro ve yuvarlak delikli sert askı etiketleri
• Kanca tipi sert askı etiketleri
• Ağır taşıma için kalın yapışkanlı askılar
• Esnek yapılı askı etiketleri
• Yaprak tipi askı etiketleri

Askı etiketleri detayları

• Kalınlık: 200, 275 350, 500 Mikron APET (PVC içermez, geri dönüştürülmüş plastik – Talep üzerine uygun miktarlarda farklı kalınlıklarda üretilebilir)
• Rulo ve yaprak halinde üretim yapılıyor.
• Yüksek yapışkan gücü olan bantlar
• 170 gr’dan 600 gr’a kadar çeşitli önerilen taşıma ağırlıkları
• Farklı delik tipleri (Delta delik, euro delik, yuvarlak delik ve kanca tipi)
• Otomatik makina kullanımı için uygundur.
• Sipariş üzerine özel üretim yapılabilir. (seri üretim olduğu için miktar yüksek olmalıdır)

Neden askı etiketlerimizi kullanmalısınız?

• 10 yılı aşkın süredir endüstri tarafından onaylanmış kaliteli ürünler üretiyoruz.
• Her işletmenin kullanabileceği uygun fiyatlar
• Ürünlerimizin çoğu stokludur. Aynı gün veya ertesi gün teslimat yapıyoruz.

Tüm askı aparatlarımız APET plastik kullanılarak üretilmektedir. APET son derece şeffaf bir plastiktir, APET, kolayca geri dönüştürülebildiği için PVC kullanmaktan daha çevre dostudur, bu da karbon emisyonlarını azaltma katkımız için önemli bir faktördür.

Daha fazla bilgi, Fiyatlandırma ile ilgileniyor musunuz? Örnekler mi? O halde bugün bizimle iletişime geçin ve hemen yardımcı olabiliriz.

This Post Has 2 Comments

  1. Iyigünler
    Yapışkanlı Şeffaf Askı Etiketi icin tane fiyati alabilirmiyim,10.000 civari siparis vermek istiyorum bu email adres h*****@gmail.com uzerinden iletisim halinde kalabiliris yada siz what’s up numarasini yazip direkt olarak oradan konusabiliris
    Teşekkür ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara