skip to Main Content

iç ve dış mekan afiş poster tasarımları, ürün tanıtım posterleri, bilboard poster tasarımları, film afişleri gibi iç ve dış mekanda kullanılan tanıtım ürünlerinin tasarım ve baskıya hazırlama, baskı ve adrese teslimini gerçekleştiriyoruz.;

  • Tasarım çalışmaları
  • Fotoblok baskı
  • Forex baskı
  • Vinil/Branda/Kumaş baskı
  • Folyo baskı’ları yapılıp gerektiğinde laminasyonla kaplanarak sağlam ve kaliteli bir görünümle sunuyoruz.

Afiş Poster Çalışmaları

Görseller + Marka + Slogan’dan oluşan afişler, tüketicinin algısını en hızlı şekilde tetiklemek ve hafızada yer edinmek etkili bir tasarım ister. Tasarımın nerede sergileneceği (Direk, duvar, cam, kapı vs), boyutu, bulunduğu mekanla renk profili, hedef kitle tasarımlarımızda dikkat ettiğimiz önemli etkenlerdir.

Grafik tasarımı iyi yapılmış bir poster, hedef müşteri kitlenize önemli mesajar verirken, kitlelerin dikkatini çekme gücüne sahiptir. İster bir ürün satıyor veya bir etkinliği tanıtıyor olun, bir konserin veya filmin reklamını yapıyor olun, posterinizin tasarım kalitesi baskı kalitesi çok önemlidir. Tüm tasarım ve baskıları, uygun grafik tasarım programlarıyla yapar, lisanslı fotoğraflarla etkileyici tasarımlar hazırlarız. Posterlerinizi oluşturmak için kullanabileceğimiz tüm araçlara sahibiz.

Ayrıca kendi ajansınıza grafik tasarımınızı yapıp bu tasarımı bize gönderin. İlginç fikirlerin yansıdığı tasarımlar hiç bir zaman gözden kaçmaz. Bir çalışma uygun formatlarda gelen tasarımı, kontrol ediyor varsa tipografik ve tasarım hatalarından arındırıyor ve baskıya hazırlama işlemlerinin ardından uygun materyale basıyoruz.

Yaptıracağınız poster ve afişlerli ofislerinizde yada etkinlik alanlarında kullanabilirsiniz. Yoldan geçenlerin, etkinliklerde ziyaretçilerin, fuarlarda potansiyel müşterilerin dikkatini çekersiniz. Bulunduğunuz alanda işletmenizin farkedilirliğini artırırsınız. İşletmenizin adı ve logosuyla oluşturacağımız basit ama net mesaj veren tasarımlarla profesyonel bir tanıtım aracına sahip olursunuz.

Profesyonel tasarımcılarımız fikirlerinizin hayata geçirilmesine yardımcı olur. Poster ve afiş hazırlama çalışmalarını 2-4 gün içinde tamamlarız. İhtiyacınız olan tanıtımı grafik programlarına aktarır buradan da istediğiniz malzemeye basarız. Fotoblok, foreks, folyo, vinil branda ya da  poster kağıdına yüksek kalitede baskı yaparız.

 

 

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara