skip to Main Content

Sticker şeklinde katalog ve dosyalar için plastik CD/DVD zarfı… Sök, yapıştır…

kendinden yapiskanli cd sticker, cd, dvd plastik zarf

180 mikron ortadan kapaklı ve 100 mikron üstten kapaklı olarak 2 farklı şekildedir.

Bu ürünün endüstriyel tasarım patenti şirketimize aittir.Kendinden yapışkanlı plastik (PVC) CD/DVD zarfı,  katalog, karton CD/DVD kapakları veya dosya gibi materlyallere CD/DVD montajını sağlar. Sticker (Çıkartma) şeklinde olup kendinden yapışkanlıdır. Taşıyıcısından sökülmesi ve dosya, katalog, klasör, kitap gibi ürünlerin kapağına yapıştırılması son derece pratiktir. Yapışma gücü oldukça yüksektir. Kendinden yapışkanlı Plastik CD Zarfı, CD-DVD’leri korur, çizilmesini, bozulmasını engeller.

Yapışkanlı CD zarfı,  katalog, dosya, klasör veya kitap kapaklarında zarfladığınız CD’lerinizin çizilmesini ve zarar görmesini engelleyen yumuşak plastik bir malzemeden imal edilmiştir. Şeffaf olması da CD yüzey baskısını görünür yapar.

Kendinden yapışkanlı Plastik CD Zarfları kapaklıdır. Seçenek olarak şeffaf veya buzlu (yarı saydam)’dır. Basın dosyası, ürün dosyası, katalog, broşür yada özel kutulara cd yada dvd tutturabilmek için idealdir. Kolay sökülebilir ve kendinden yapışkanlı olması sebebiyle çok seri ve hızlı bir şekilde yapıştırma olanağı bulunmakta ve zamandan tasarruf edilebilmektedir.

İki tip CD zarfının da yapışma mukavemeti oldukça yüksektir.

100 Mikron CD Zarfı 180 mikron CD zarfına göre daha ekonomiktir. Fiyat bilgisi için lütfen bizi arayın. Telefonumuz 0212 222 38 01.

Ürünü bir telefonla adresinize kargo ile gönderiyoruz. 

Çıkartma cd zarfı, plastik şeffaf cd-dvd zarfları
Festo kataloglarıyla verilen multimedya CD’leri için PVC CD zarfları kullanıldı.180 mikron PVC malzemeden imal edilen CD zarfı, ortadan kapaklı ve arkası tam çıkartma şeklinde kendinden yapışkanlıdır.

yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz 180 micron PVC CD Zarfı güncel fiyat bilgisi ve online satın almak için tıklayınız.


aso cd zarfi kendinden yapiskanli

100 Mikron CPP malzemeden imal edilen bu zarfın sırtı iki şerit şeklinde çift taraflı bantlı ve üstten kapaklıdır. Ekonomiktir. Yapıştırıldığı yüzeyden sökülemez. CD/DVD’nin cizilmesini, bozulmasını önler.Plastik CD Zarfı, Her türlü yüzeye yapışır.

Yukarıda fotoğraflarını gördüğünüz CPP 100 micron CD zarfı güncel fiyat bilgisi ve satın almak için tıklayınız.


yapışkanlı plastik cd zarf

Üstten kapaklı olan kendinden yapışkanlı bu tip zarfların arkasındaki iki şerit bandı çekip sökerek kataloğunuza yapıştırabilir ve CD’nizi kolayca yerleştirebilirsiniz. Fiyat olarak da daha uygundur.


dosya katalog ve broşürler için kendinden yapışkanlı (çıkartma-sticker) cd-dvd zarfı

Hazırladığınız basın dosyası veya multimedya dosyalarınız için kendinden yapışkanlı (Sticker-çıkartma şeklinde) şeffaf cd zarflarımızdan kullanabilirsiniz. CD zarflarımız kendinden kapaklıdır.


pvc şeffaf kendinden yapışkanlı sticker cd zarfı

Tek tarafı yapışkanlı Plastik CD Zarfı

Kataloğunuza 2 CD birden tutturmak ahcak sadece bir taraf CD Zarfının arkası yapışkanlı olmasını istiyorsanız aşağıdaki ürünü kullanabilirsiniz. 2 CD alabilecek şekilde tasarlanmış olan Bu CD zarfı, bir tarafı kataloğunuzun bir sayfasına yapışacak şekildedir. Kataloğunuzu yada kitabınızı kapattığınızda 2. CD kitapla birlikte katlanacaktır.

2 cd için yapışkanlı plastik cd zarfı

arkası yapışkanlı cd zarfı

Kurumsal firma klasörünüzle birlikte firma veya ürün CD’nizi de sunmak isterseniz kendinden yapışkanlı PVC CD zarflarımızı kullanabilirsiniz.

 

Kullanım Videosu

Kolay ve pratik.

 

 
CD DVD zarfları, cd tutucular. dosya cepleri ve kartvizitlik ürünlerimizin endüstriyel tasarım patentleri aso reklam’a aittir.

This Post Has 2 Comments

  1. mrb karvizitlik cebi kendinden yapışkanlı 50 adet almak istyrm fiyat nedir acaba

    varsa a5 dolap kapağı üzeri yapışkanlı ceplik fiyatı mıktar

  2. Merhaba, bu üründen satın almak istiyorum fakat bir türlü üye olamıyorum. Misafir kullanıcı olarak da giriş yapamadım. Bana ulaşabilir misiniz 0535******

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara