Skip to content

Kurumsal firmaların en çok kullandığı ve promosyon olarak müşterilerine sunduğu tanıtım ürünlerinden biri de not defteri veya bloknot defterlerdir. Çok farklı şekillerde ve firmaların kurumsal konseptine uygun formatlarda bloknot tasarımı yapılır. Kullanımının ve elden ele dolaşımının fazla oluşu nedeniyle iyi bir promosyon alternatifidir. Müşteriler arasında kurumsal imajınızı güçlendirir.

Bloknot ya da defter kullanım amacına göre farklı boy ve şekillerde üretilir. A4, A5, A6 en çok tercih edilen ölçülerdir. Genellikle 70-110 gr kalınlığında 1.hamur kağıt kullanılır. Delgeçli, perforajlı, üstten veya yandan kapaklı olabilir.

Düz beyaz logo baskılı, kareli, çizgili olabilir. Tüm sayfalarda kurumsal logonuz, sloganınız ya da faaliyet alanınızla ilgili sizi anlatacak bilgiler yeralır. Bu durum marka ya da firmanızın akılda kalıcılığını güçlendirir.

Farklı bloknot tasarımı ve baskısı için bizleri arayabilirsiniz.

90 gr 1. hamur kağıt, logo, marka ve adres baskılı bloknot defter. A5 boyutunda ve 50 yaprak.

A4 boyutunda 1. hamur kağıt, kareli, logo baskılı ve dosya arşivi içi soldan dosya delikli bloknot defter. Soldan kapaklı.

Kareli, üstten tutkallı, her sayfası rahatlıkla koparılabilen, logo baskılı bloknot defterler.

promosyon defter tasarımı

promosyon defter tasarımı

This Post Has 16 Comments

 1. Merhaba, ben kendi tasarlarımı A6 boyutunda tutkallı bloknot olarak bastırmak istiyorum. Bunun için her tasarım için (renkli) 10 adet olarak sipariş verebiliyor muyum? Verebiliyorsam fiyat bilgisi alabilir miyim?

 2. Merhaba,
  “90 gr 1. hamur kağıt, logo, marka ve adres baskılı bloknot defter. A5 boyutunda ve 50 yaprak.”

  Bu üründen 200 adet yaptırmak istiyoruz. Eğer mümkün ise QR kod baskısıda istiyoruz

 3. 50 yaprak, kareli, üsten yapıştırmalı ve 4 renk logolu A4 boyutunda bir bloknot için yaklaşık olarak fiyat alabilir miyim?
  Birde sayfanızdaki 3 ad. FESTO baskılı ajandanında 500-1.000 ad. için yaklaşık fiyatını alabilir miyim?

  1. İç sayfalar özel baskılı ajanda ve defterler düşük miktarlarda üretemiyoruz. Ancak sadece kapak UV yada Serigraf baskılı düşük miktarlarda yapılabilir. Bloknot fiyatı ve diğer bilgiler email adresinize gönderildi.

 4. Merhaba, 200 adet bloknot sipariş etmek istiyorum baskılı bir şekilde olarak. Fiyatlarla ilgili yardımcı olabilir misiniz?

 5. Merhaba, 100 adet A4 boyutunda bloknot ve spiralli not defteri fiyatlarını öğrenebilir miyim? blok not ve defter için logo basımı ile birlikte 100 adeti kaç TL acaba?

 6. Firmamiz için logolu bloknot (a5 boyutunda) ve ajanda bastirmak istiyoruz. fi̇yat alabilir miyim? adet olarak en az 250 adet olur. ajandalar tarihli olmayacak.

  1. Kapaklı veya kapaksız bloknot fiyatları farklıdır. email ile sizden bazı bilgiler talep ettik, yanıtlarsanız net fiyatlar çıkarabiliriz.

 7. A5 ebatlarında komple baskı olacak şeklinde tarihsiz ajanda defter yaptırmak istiyoruz deneme için 5 adet düşünüyoruz istediğimiz görüntü ve kaliteyi elde edersek daha sonra yüksek miktarda siparişlerimiz olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara