skip to Main Content

Quick banner standlarımız, çok az yer kaplayan açılıp kapanabilen bir sergileme ve tanıtım ürünüdür. Poster tutucu ve teleskopik direği basitçe birbirine bağlayarak kolayca monte edilir. Posterler, tekrar kullanılmak üzere değiştirilebilir. Toplanması kolaydır. Çantasıyla oldukça az yer kaplar

Quickbanner olarak bilinen L panel banner tutucular tanıtımlar, kongreler, fuar alanları ve prezantasyonlarda kullanılır. Kurulumu ve toplanması kolay ve iskeleti sağlamdır. L Panel Stand, I Display Stand olarak da adlandırılır. Mini X Panel’i de mevcuttur. Dış mekan veya iç mekan baskı yapılarak sergilenir.

Fiyat bilgisi ve satın almak için bizi arayın.

Quick banner poster tutucu

“Şık ve Ucuz çözümler “

i panel stand, i display, stand, stand baskı, panel baskı, dijital inkjet baskı

Quick banner standlarımız, çok az yer kaplayan açılıp kapanabilen bir sergileme ve tanıtım ürünüdür. Poster tutucu ve teleskopik direği basitçe birbirine bağlayarak kolayca monte edilir. Posterler, tekrar kullanılmak üzere değiştirilebilir. Toplanması kolaydır. Çantasıyla oldukça az yer kaplar.

Bu ürün hızlı sergileme ve toplama için oldukça popülerdir ve mükemmel bir tanıtım ortamısağlar. Bu açılıp sarılabilir quickbanner standlar oldukça hafiftir ve taşınması kolaydır.

Sergi, tanıtım, kongre, konferans, sahne arkası, satış noktaları ve mağazalar için idealdir. Ayrıca, kolay kurulan mekanizmaya sahiptir. Grafiklerinizi etkinlikler arasında saklamak ve taşımak için hafif bir taşıma çantasıyla birlikte verilir.

Afişin sabit yüksekliği 2 metredir. Ayrıca, müşterilerin ve ziyaretçilerin dikkatini çekmek için farklı genişliklerde yapılabilir. 60cm, 80cm ve 100cm ve 2 adet yan yana backdrop olarak kullanılar 2 metrelik ölçüde yapılabilir.  Afiş kitin her iki ucundaki yerine klipsle tutturulur. Montajı ve toparlanması çok hızlıdır.

Genel özellikleri

  • Hafif, sağlam ve şık bir yapısı bulunmaktadır.
  • Mekanizma aluminyum mekanizmadan oluşur
  • Kurulumu kolaydır.  1 dk da kurulur.
  • Görsel geniş baskı alanı, 60x200cm, 70×200, 80×200, 100×200 ve 200×200 cm ölçülerindedir.
  • Daha rekabetçi koşullar için geliştirilmiştir.
  •  İç mekan kullanım için uygundur
  • Kurulum için herhangi bir el aleti gerekmez
  • Taşıma çantası ile kolayca taşınır

Tasarım ve üretim için bizi arayınız.

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara