Skip to content

Kurumsal email eposta hizmetleri

E-mail işletmelerin vazgeçilmez iletişim aracıdır. Artık tüm yazışmalar elektronik ortamda yapıldığına göre e-postaların alıcıya sağlıklı bir şekilde ulaşması hayati derecede önemlidir. Bütün işletmeler, kurumsal iletilerini kurumsal e-mail adresleri üzerinden gönderirler. Bu işletmenin ve markanın prestiji açısından önemlidir.

Konuyla ilgili detaylı bilgi için arayabilir veya satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Basit bir işlem gibi gözükmekle birlikte bir e-mail gönderdiğinizde, sizinle alıcı arasında bulunan sunucular ve bilgisayarlar birbirleriyle iletişime geçerler. E-mail adresiniz kara listede değilse, email adresiniz kullanıldığı IP numaranız sağlıklı ise postanız alıcıya en fazla bir kaç dakika içinde teslim edilir. Ancak iletinizin, yazışmalarınızın alıcıya ulaşmaması durumunda ciddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu iş gücü ve zaman kaybının yanı sıra ciddi maddi kayıplara da sebep olmaktadır.

Sağlıklı bir e,mail hizmeti için hızlı ve güvenilik bir mail sunucusu alt yapısına sahip olan işletmemiz, internetin başlangıcından bugüne kadar kurumsal müşterilerine hosting ve profesyonel email hizmeti sunarak, postalarınızın sağlıklı bir şekilde çalışmasına azami derecede gayret gösterir.

İletilerinizi önemsiyoruz.

E-mail hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin iletilerini önemsiyor, alıcıya sağlıklı ve kısa sürede ulaşması için tüm teknik imkanları kullanıyoruz.

E-Mail IP adresinizin sağlığına dikkat ediyoruz.

E-posta adresleri, bağlı olduğu sunucuda kendisi için tanımlanan IP numarası üzerinden ileti gönderir. IP numaralarının sağlığı oldukça önemlidir. IP adresinizin kara listelere girmesi, göndereceğiniz iletilerin spam veritabanlarına takılması anlamına gelir. Bu durumda iletiniz alıcıya ulaşmaz. Bizler E-mail IP’lerinizin sağlığı için tüm teknik ayarları yapıyor ve düzenli olarak takip ediyoruz.

Tüm gelen ve giden iletilerinizi isteğe bağlı yedekliyoruz

İşletmenizdeki bilgisayar arızaları, sistem çökmeleri yada Outlook sorunlarında eski iletilerinizi de kaybedebilirsiniz. Bu durumda hayati öneme sahip eski postalarınıza yedekleme sistemimiz üzerinden ulaşma imkanına sahip olursunuz. İşletmenize ait tüm personel e-postalarını gelenler ve gönderilenler dahil olmak üzere yedekliyoruz.

Kurumsal E-mail adresleriniz için DKIM

DKIM (DomainKeys Identified Mail), yani Türkçe olarak Alan adı anahtarıyla e-mail kimlik doğrulaması; sahtekarlık, kimlik hırsızlığı gibi kötü niyetli eylemleri ve email sahtekarlığının önüne geçmek için kullanılan domain adı ile emaili eşleştirme yöntemdir. E-mail sunucularımızda tüm e-posta adresleri için DKIM kullanıyoruz. Bu aynı zamanda iletilerinizin spam listelerine girme ihtimalini önemli derecede azaltır.

SPF, PTR ve diğer DNS ayarları

SPF kaydı bir DNS kayıt tipi ile göndericinin bu alan adı için mail atmaya yetkisi olup olmadığını kontrol eden bir doğrulama mekanizmasıdır. Mail sunucular bu meknizmayı Spam maillerin önlenmesi amacı ile kullanırlar. Tüm kurumsal e-posta adreslerinde SPF kayıtları standarttır.

Spamdan biz de nefret ediyoruz.

Günlük yazışmalarınızın sağlığı için, kurumsal e-posta adreslerimiz ciddi kısıtlamalara tabiidir. Reklam, duyuru, bayram kutlama gibi toplu iletiler, kurumsal mail sunucularımız üzerinden asla gönderilemez ve anti-spam tarayıcılarımız tarafından engellenir.

Biz spamları engelleyelim, siz işinize odaklanın.

Spam posta gönderimine izin vermediğimiz gibi, hiç sevmediğimiz spam iletileri %95 oranında filtreleyerek, size gönderilen spamların, posta kutunuza düşmesini de engelliyoruz. Böylece siz de işinize odaklanmış olursunuz.

E-postalarınız için 7/24 destek veriyoruz.

E-posta adresinin açılışından, uzak masaüstü bağlantı programları yardımıyla bilgisayarlarınıza kurulması, cep telefonunuzda sağlıklı bir biçimde çalışması için tüm gerekli ayarlamaları kısa sürede yapıyoruz. Kurumsal e-mail hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin tüm e-mail sorunlarıyla ilgileniyoruz ve kısa sürede çözüyoruz.

Kurumsal e-mail hizmetimizden faydalanın, sorunsuz e-mail hizmetinin keyfini çıkarın.
Tel: 0212 222 3801.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara