Skip to content

Firmaların vazgeçilmez tanıtım araçları olan, tek sayfalık tanıtım broşürlerinden, yüzlerce sayfalık tanıtım yada ürün kataloglarına kadar her türlü tanıtım materyalini, fotoğraf çekimlerini, baskı öncesi hazırlığı, tasarımını ve matbaa baskısını en uygun maliyetlerle gerçekleştiririz. Grafik tasarımı hizmeti basılı veya dijital materyallerin tümünü kapsar.

Sadece bunlarla sınırlı kalmayıp firmanızın tüm reklam işlerini de üstlenizir. Tüm tasarımların firma kurumsal kimliğine uygun yürütülmesini sağlarız. Ayrıca tüm tasarım işlemleri bittikten sonra ürününüzün matbaa aşamasını takip eder, imalatının hatasız, doğru biçimde gerçekleşmesini sağlarız.

Sizin dışınızda ama içinizde gibi çalışırız.

Grafik tasarımı nedir?

Grafik tasarım, bir düşünceyi görselleştirmek, bir mesajı iletmek veya  görsellerin  ve bir metnin görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir.

Matbaa baskı, ekran, hareketli film, animasyon, iç mimari, ambalaj tasarımı gibi birçok ortamda uygulanır. Grafik sanatlardına, görsel sanatların temel ilkeleri olan hizalama, denge, karşıtlık, vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık, tekrarlama, ritm ve birlik geçerlidir. “Grafiker” Almanca “Graphiker” kelimesinin karşılığı, “Grafik Tasarımcı” ise İngilizce “Graphic Designer” kelimesinin karşılığı olup aynı manaya gelmektedir. Grafik tasarımın tarihi konusunda detaylar icin tıklayın.

 Grafik tasarımı çalışmalarımız

 Grafik Tasarım Duygusal Bir Sanattır

İçinde bulunduğumuz internet çağında grafik tasarımı, dijital mecralarla karşılaştırıldığında hala eski ilkeler etrafında dönmektedir. Bununla birlikte Renklerin uyumu, doğru renk düzeni seçimi hayati derecede önemlidir. Renk uyumu işletmenin beklentilerini mümkün olduğu kadar yansıtmalıdır. Değişik yazı tipleri çalışmalara duygu ve heyecan katar. İşletmeyi çağrıştıracak simge ve ikonlarla birlikte kullanılır. Yaptığımız ilk çalışmaların müşteride yaratacağı duygu bizim için yönlendiricidir. Ayrıca tasarımlar ne kadar iyi, şık ve heyecan verici olursa olsun, müşteri tarafında tepkiler farklı olabilir. Aynı işletmedeki birden fazla kişide de farklı tepkiler uyandıracaktır. Bu nedenle yılların verdiği bilgi ve birikimle işletmeniz için en iyi çalışmayı yapabileceğimize emin olabilirsiniz.

 

kurumsal dosya tanıtım klasor

Tasarım kurallarını tüm çalışmalarımızda uyguluyoruz. Simetri, akış, belli objelerin tekrarlanması, renk uyumu, altın oran, tipografi, bunlardan bazılarıdır. Bununla birlikte hedef kitle kültürü’de tasarımda önemli rol oynar.

Bunları biz yaptık...

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara