skip to Main Content

Okul malzemeleri günümüzde iyi birer tanıtım aracıdır. Okul çağındaki yada ilköğretim öncesi öğrenciler için marka yada şirket logosu baskılı tükenmez kalem, kurşun kalem, silgi, kalem traş yada okul çantası gibi ürünler son zamanlarda sıkça tercih edilen promosyon ürünleridir. Bu ürünlerle hem çocukların okul ihtiyaçlarını karşılamış olur, hem de tanıtımınıza katkıda bulunursunuz.

Küçük yaşdaki çocukların görsel hafızalarının oldukça yüksek olduğu bilinir. Markanız baskılı kalem, silgi, kalemtraş, cetvel, okul çantası gibi okul gereçleri sürekli göz önünde olması, çocukların ve hatta ailelerinin bile hafızalarında yer edinecek ve markanızın bilinirliğini artıracaktır.

Bizler, size özel tasarlanmış bir kutu ve yine ürünler için tek tek tasarlanmış baskı seçeneğiyle sizlere iyi birpromosyon ürünü set halinde sunuyoruz.

Minimum sipariş miktarı set olarak 500 kutudur.

Promosyon ürünü olarak okul malzemeleri yaptırmayı düşünüyorsanız bizleri arayın.

Alman firması Festo için yapılmış ve firmanın promosyon dağıtımında kullandığı okul seti. Sade ve şık bir tasarımla oluşturulmuş kutunun içerisinde tükenmez kalem, siyah kurşun kalem, kırmızı kurşun kalem, cetvel, silgi ve kalemtraş yer alıyor.

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara