skip to Main Content

Kraft karton kağıttan üretilmiş CD-DVD zarfı, CD kutusu

Farklı şekil ve boyutlarda bristol kağıt, kuşe kağıt yada %100 atık kağıttan üretilen kraft ve karton CD veya DVD zarfları üretiyoruz.

Tekli veya çoklu CD’leriniz için hazırladığımız CD zarfları üzerine dilerseniz renkli baskı yapıyor ve bitmiş hazır halde sizlere teslim ediyoruz.

Kraft Kağıttan CD-DVD Zarfı

Kraft CD zarfları doğaldır ve çevreye zarar vermez. Kullanılmış ve eski atık kağıtlardan üretilir. İyi bir tasarım CD-DVD’nize farklı bir hava katacaktır. Karton CD Zarfları CD-DVD’lerinizi korurken, ayrıca çevrenin korunmasına da katkıda bulunursunuz.

Geri dönüşümlü kraft kağıttan yapılmış CD-DVD Zarfı Fiyatları için bizleri arayın. 0212 2223801 Pbx.

Karton CD Zarf tasarımlarınızı bize yaptırabilir yada hazırlamış olduğunuz tasarımı bize gönderebilirsiniz.

Kraft kağıtlar hayatın her alanında kullanılmaktadır. Kraft kağıt çantalar, kraft küp bloknotlar, kraft kartondan yapılmış özel dosyalar, klasörler, özel kraft karton kutular, zarflar vb.

Eski ve kullanılmış atık kağıtlar toplanır, kağıt fabrikalarında yeniden kağıt hamuru haline getirilir ve bu özel kağıt üretilir. Herhangi bir laminasyon ilave edilmediği sürece bu kraft kağıtlar tekrar geri dönüştürülebilir. Oldukça çevrecidir.

Bir kraft kağıt için hiç bir ağaç kesilmez. Bu nedenle laminasyonlu ürünler yerine atık kağıtlardan üretilmiş ürünleri tercih ederiz.

Karton CD Zarfı, Yüzey Ofset baskılı, Laminasyonlu CD-DVD zarfları

Karton CD Zarfları farklı model ve şekillerde 250-350 gr arası kuşe kağıda özel tasarım yaparak, 4 renk ofset makinelerde basılır. İsteğe bağlı mat veya parlak laminazyon kaplanıp kaliteli bir görünüm elde edilir. Aşağıda farklı CD-DVD zarf çeşitleri görünmektedir. Fiyatlandırma için isteidğiniz bir zarf modelini seçip bizi arayabilirsiniz.

CD-DVD Zarfı Modelleri

cd çoğaltma, cd kopyalama, cd-dvd yüzey baskı

1. Üstten Kapaklı CD Zarfı

Üstten kapaklı, yüzey baskılı Karton CD zarfı. 250 gr kuşe kağıda 4 renk ofset baskılı ve mat laminasyonlu. İsteğe bağlı zarf içine tanıtım kitapçığı da koyabilirsiniz.


2.Model

3 Kulak Sıvamalı Karton CD-DVD Zarfı. 350 gr bristol kağıda ofset baskı. Aynı modelin 2. kulak şeklinde yapılabilir. İsteğe bağlı 2 CD ya da 3 CD cebi ilave edilebilir.


Akkaya Makina interaktif cd çalışması, kartoneti ve çoğaltımı

3. Model. 3 kulak karton CD zarfı

350 gr kuşe kağıda çift yüz ofset baskı ve çift yüz mat ya da parlak laminasyonlu CD Zarfı.  CD zarfa CD tutucu ile tutturulmuştur.


Red Bul Akreditasyon Dosyası, CDROM, PVC CD tutucu ile dosyaya tutturulmuş.

4.Model

Akreditasyon CD Zarfı ve Dosyası. Farklı şekillerdeki dosyalara uyarlanabilir.


5. Model

Plastik CD-DVD kutusu


6. Model

 Sıvama kapak, tanıtım kitapçığı CD-DVD zarfı


Çıkartma cd zarfı, plastik şeffaf cd-dvd zarfları

PVC CD Zarfı

Ayrıca alternatif olarak Arkası kendinden yapışkanlı Plastik Şeffaf CD-DVD zarflarımızı kullanabilirsiniz. Katalog, dosya, klasör gibi ürünlerin kapaklarına yapıştılır.

Diğer PVC Zarf çeşitleri için tıklayınız.


aso cd tutucu,cd süngeri, cd tutacağı, aso cd spider, aso dvd tutucu, aso dvd spider, cd

CD Tutucu

CD-DVD karton zarflarına alternatif olarak Arkası kendinden yapışkanlı, köpük, plastik ya da PVC Vakum şeklindeki CD Tutucu ürünlerini kullanabilirsiniz.

Katalog, dosya, klasör gibi ürünlerin kapaklarına yapıştılır. Arkası kendinden yapışkanlıdır.

Diğer CD tutucu renk ve çeşitleri için tıklayınız.


Etiketler CD zarfı, karton cd zarfı, kraft zarf, doğal, geri dönüşümlü, atık kağıttan üretilmiş CD ve DVD zarfı. Karton CD kutusu.

This Post Has 8 Comments

 1. Merhabalar
  Tekli olacak şekilde dvd kabı yaptırmak istiyorum. Kraft kağıttan olabilir, ufak bir logo bastırmak istiyorum. Fiyat bilgisi alabilir miyim?

 2. merhaba,
  Öğrencilerimizin tiyatro oyununu cd yaptırtık. Kapak ihtiyacımız var. Kullanılacak Fotoğrafları hazır.
  2.model 2 kulak cd zarfı yaptırmak istiyorum. 45 adet gerekiyor.
  fiyat alabilir miyim?

 3. Merhabalar şirketimiz için dvd kabı yaptırmak istiyoruz logo ve iletişim bilgileri olacak şekilde sade bir tasarım isityoruz. 1. ve 2. modelin adet ve fiyat bilgilerini mail atabilir misiniz

 4. merhaba. düğün filmleri yapıyorum. bunun için baskılı dvd lerime logomun olduğu craft kağıda logomun baskısı olduğu dvd zarfları yaptırmak istiyorum. bunun için bilgi verebilir misiniz

 5. Merhabalar, Firmamız için CD- DVD ZARF yaptırmak istiyorum. tüm modellerin fiyat bilgisini öğrenmek istiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara