skip to Main Content

Kendinden yapışkanlı şeffaf plastik dosya cebi, klasör, dosya, katalog, broşür gibi ürünlerin ön veya arka kapaklarına yapıştırmak ve bunlara brosür, teklif yazısı, el ilanı gibi ürünleri iliştirmek için üretilmiştir. Çıkartma (sticker) şeklinde olup kendinden yapışkanlıdır. Dosya ve klasör cebi kumlu (yarı saydam) ve şeffaf seçenekleri mevcuttur.

2,5×2,5 cm. Satın almak için tıklayınız.

5×5 cm. Satın almak için tıklayınız.

15×15 cm. Satın almak için tıklayınız.

14×21 cm. Satın almak için tıklayınız.

Çıkartma (Sticker) şeklinde olduğu icin taşıyıcısından sökülmesi ve dosya, katalog gibi ürünlere yapıştırılması son derece kolaydır. Taşıyıcısında yarım kesim olarak bulunur. Köşesinden tutulup sökülerek çıkartılır ve klasör, dosya, katalog, broşür gibi ürünlere kolay bir şekilde yapıştırılır. Şeffaf olması nedeniylede baskılı kataloğunuzdaki bilgiler kaybolmaz. Matbaalar ve dosya imalatçıları tarafından kullanılabildiği gibi kişisel olarak da ofisinizde bulundurabilir ve gerektiğinde kullanabilirsiniz.

Şimdi yeni arkası yapışkanlı üçgen plastik cep stoklarımızda…

Sunum dosyaları, klasör, katalog, kitap kapakları gibi ürünleriniz için ön veya arka kapak içlerine yapıştıracağınız plastik üçgen cepler.

Arkası kendinden yapışkanlıdır. Çıkartma şeklinde taşıyıcısından sökülüp ilgili zemine yapıştırabilirsiniz. Kullanımı son derece pratiktir.

15×15 cm ölçülerinde, 180 micron yumuşak şeffaf PVC’den üretiyor ve isteğe bağlı farklı ölçülerde de imal ediyoruz.


Kendinden yapışkanlı dosya cebi, katalog, broşür, dosya, klasör gibi ürünlere cep yapmak için son derece pratik bir üründür.

14×21 cm dalgalı kesim dosya cebi. 

Plastik cepler, şeffaf yada kumlu (yarı şeffaf)tır. Taşıyıcısından çıkartma şeklinde sökülür ve dosya katalog gibi ürünlerin ön veya arka kapak içine yapıştırılarak cep oluşturulur. Kartvizit iliştirebilirsiniz.


Kataloğunuzun ön cebine yapıştırdığınız dosya cebine sonradan ürettiğiniz el ilanı, broşür, teklif yazıları, ve yazışmalarınızı koyabilirsiniz.


plastik dosya cebi, plastik klasör cebi, arkası yapışkanlı plastik cep

Arkası yapışkanlı Üçgen plastik klasör ve dosya cebi

Klasör veya dosyanızın ön veya arka kapak içinde kullanabilirsiniz. İki taraf için de uyumludur. Stoklarımızda 15×15 cm olarak bulunur. Ancak isteğe bağlı farklı ölçülerde de üretebiliriz. Plastik klasör cebi arkası kendinden yapışkanlıdır.

Plastik şeffaf dosya cebi 15×15 cm ve 5×5 cm standart ölçülerde olmakla birlikle isteğe bağlı farklı ölçülerde de üretim yapılır.

5×5 cm arkası yapışkanlı üçgen plastik cep, özellikle dosya yada fotoğraf albümü köşelerine yapıştırmak için kullanılır.

5×5 cm ölçü. Satın almak için tıklayınız.

15×15 cm ölçü. Satın almak için tıklayınız.


Arkası Yapışkanlı Şeffaf Dosya ve Klasör Cebi

22.5×14 cm dikdörtgen klasör cebi ve dosya cebi

Klasörler ve katalog iç kapaklarına yapıştırabileceğiniz cep. Kendinden yapışkanlı 180 mikron yumuşak PVC plastik malzemeden üretilmiştir. Kullanımı kolaydır.

Şeffaf plastik dosya cebi.


Plastik dosya, şeffaf plastik broşür dosyası

22×31 cm ölçülerindeki PVC şeffaf dosya cebi

Plastik broşür ve katalog dosyası. 180 mikron PVC malzemeden üretilmiş sunumlarınız ve firma broşürlerinizin korunması için kullanılabilir. Plastik dosyalar logo baskılı veya baskısız olarak da farklı ölçülerde üretilebilir.


plastik dosya cebi

 

 

Kendinden Yapışkanlı (Çıkartma) Şeffaf Dosya Cebi

Kendinden Yapışkanlı (Çıkartma) Şeffaf Dosya Cebi


pvc yapışkanlı kart cebi

pvc plastik yapışkanlı kart cebi

plastik arakası yapışkanlı şeffaf cep

plastik yapışkanlı kartlık şeffaf

PVC Plastik Yapışkanlı Dosya Cebi, Kapaksız

A4 Arkası Yapışkanlı Plastik Cep

A4 arkası yapışkanlı plastik dosya cebi, çok farklı amaçlar için kullanılır. Klasör kapaklarına insert yerleştirmek, panolarda döküman cebi olarak kullanılır. Ayrıca raf, kasa, menü, stand gibi zeminlere döküman takıp çıkarmak için kullanılır. İçindeki döküman kolayca değiştirilir.

Herhangi bir düz  zemine kolayca yapıştırılır. A4 dökümanlar için uygundur. Dıştan dışa ölçüsü 22×30 cm’dir.

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara