skip to Main Content

Broşürler, gündelik yaşantımızın her alanında karsımıza çıkan en bilindik reklam tanıtım ürünüdür. Evlerimizde, okuduğumuz gazetelerin arasında, otobüslerde, kafelerde her an karşımıza çıkarlar. Amacına en cok ulaşan reklam ürünlerinin başında gelmektedir. Tasarımı, Kağıdının cinsi, baskı kalitesi  ve en önemlisi grafik tasarımı bir broşürün amacına ulasması icin önemli etkenlerdir.  Broşürünüzün kalitesi ürünlerinizin kalitesini yansıtır.

Biz, firma tanıtım broşürleniz için ürün fotoğraflarınızı çekebilir, en iyi şekilde grafik tasarımını yapar,  90 gram’dan 350 gr kağıda kadar farklı kağıt tiplerine basabilir, mat yada parlak selefonla da şık bir görünüm kazandırabiliriz. Bununla birlikte özel fantazi kağıtlar kullanarak, özel kesimlerle farklı ve ilginç brosür tipleri tasarlayabiliriz.

Broşür hazırlama çalışmalarından sonra dijital baskısını alır ve prototipini hazırlarız, böylece matbaa baskısına girmeden önce olası hataları görür düzeltiriz. Sonucu, baskıdan önce görmüş olursunuz.

Bizimle ilk defa çalışıyorsanız ofisizime gelip hem çayımızı, kahvemizi içer hemde yaptığımız çalışmaları görebilirsiniz. Farklı kağıt tipi ve farklı şekillerdeki broşür, katalog ve diğer tanıtım ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Ayrıca daha fazla ürün ve hizmet içeriği sunacağınız çok sayfalı, özel tel veya iplik dikişli, farklı kapak özellikleri sahip katalog tasarımları da yapıyoruz. Yaptığımız çalışmalardan örnekleri referanslar > son projeler bölümümüzden inceleyebilirlisin.

Broşür tasarımı katlama çeşitleri

Broşür tasarımında farklı katlama çeşitleri bulunmaktadır. Standart A4, A5 gibi ölçülerde en çok kullanılan ölçülerin yanısıra Z tipi, akordiyon katlama, içe katlama gibi farklı katlama şekilleri de vardır. Bunlardan size en uygun sayfa ve katlama şeklini tespit eder, şık bir tasarımla baskısını gerçekleştiririz.

brosur tasarımı ve baskısı

broşür tasarımı, aynı zamanda içine föy koyabileceğiniz dosya

brosur katlamali

Motan Broşür, 2 sayfa A4 katlamalı, Tasarım: ASO REKLAM

This Post Has 6 Comments

  1. İstanbul Boğazı’nda Yat kiralama işi yapıyoruz. Şirketimiz için İngilizce / Arapça tek broşürde olacak şekilde tasarım ve baskı yaptırmak istiyoruz. Bu konu hakkında teklifinizi rica ederim.

    1. Farklı dillerde çeviri ve katalog çalışmaları yapıyoruz. Fiyatlandırma için daha fazla bilgiye ihtiyacımız var. Sizi arayacağız.

  2. anahtar, ayakkabi tamiri, mühür kaşe, saat pili degistirme, isimlik yazma gravur işleri yapiyorum. hepsini iceren her bir branş icin birer fotografla bir arda gösteren bir tasarima ihtiyacim var. yazilar almanca olacak gerektiginde tam metni almanca olarak iletirim. ilgilenirseniz sevinirim. Cevabinizi bekliyorum

  3. Merhaba. Yazılım şirketleri için tasarladığınız broşür örneklerine bakabilir miyim?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara