skip to Main Content

promosyon karton yelpaze

Bütün yaz boyunca tescilli ürünümüz olan yelpazelerle, ürününüz, markanız herkesin elinde, herkesi serinletsin.

Karton veya plastik malzemeden imal edilebilen, bu kadar etkili ve aynı zamanda ekonomik bir promosyon ürünü yok.

Otobüste, metrobüste, maçta, sokakta, etkinliklerde herkesin elinde olacak baskılı karton yelpaze ile etkili görünürlük elde edin.

karton yelpaze promosyon ürünümüz, GSM şirketleri, Futbol klüpleri, sağlık sektörü, tüketim ürünleri markaları için ideal bir promosyon ürünüdür.

Katlanabilir yelpaze, sabit orta bölüm ve iki yana açılan bölümlerden oluşur. İki yan bölümün açılma sınırı iki kapsül ve özel kesim sayesinde ayarlanmıştır. Üstünde yer alan görsel çalışmalar hem kullanıcıya ve kullanıcının çevresindeki diğer insanlara yönelik olması açısından oldukça etkilidir. Herşeyden öte yeni ve farklı bir ürün olduğundan dikkat çekmektedir.


yelpaze karton promosyon

Kurumsal markanız için uygun maliyetli bir tanıtım ürünü. Size uygun özel tasarımla markanız yaz boyu ellerde olacak. Sahilde, plajda, maçta, sokakta. katlanabilir olması sebeyle kullanıcıların sürekli yanlarında taşıyabilecekleri bir promosyon ürünü.

Markanız üzerinde farlı bir algı yaracak.

Promosyon yelpaze, ön ve arka marka, logo veya kurumsal sloganlarınızın baskısıyla potansiyel müşterileriniz üzerinde marka bilinirliğini artıracak efarklı bir üründür.

Yelpaze Fiyatları

Yelpaze fiyatları, diğer promosyon ve tanıtım araçlarıyla karşılaştırıldığında oldukça ekonomiktir. Yelpaze fiyatı, miktar ve baskı tipine göre değişmektedir. Net fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Taraftar Yelpazesi

felerbahçe taraftar yelpazesi, promosyon

Açılır-kapanır karton veya plastik yelpaze, futbol kulüpleri için kullanışlı bir promosyon ürünüdür. Kulüp renklerinde, kulüplerin taraftarlarına ücretsiz dağıtımı ya da gelir amaçlı satışı için özel olarak üretebiliriz. (Bilgi: Yukarıda kullanılan fenerbahçe görseli tanıtım amaçlı olup, marka kullanım hakkı ilgili kulübe aittir. Kulüp renklerindeki üretimler sadece ilgili kulüplere yapılmaktadır.) 

Eğlence mekanları için logo baskılı açılır-kapanır karton yelpaze

Kulüpler, barlar, eğlence mekanları… Müşterilenize sunacağınız eşsiz bir promosyon ürünü. Yazın sıcağında eğlence mekanlarında müşterilerinizi ferahtalatın. Promosyon yelpaze, markanızın, logonuzun uzun süre müşterilerinizle birlikte olmasını sağlayacaktır.

Karton yelpaze, yüksek miktarlı promosyon yaptıran firmalar için uygun maliyetli bir üründür.

yelpaze

eşantiyon yelpaze

Kamu kurumları, belirli konularda farkındalık yaratmak amacıyla ilginç tasarımlar yapılabilir.

Plastik Baskılı Yelpaze

Plastik baskılı yelpaze kartona alternatif olabilir. Üzerine kurumsal bir tasarımla renkli baskı yapıyoruz. Ayrıca özel şekillerde kesim de yapılabildiği için iyi bir promosyon alternatifidir. Kolay yıpranmaz. Uzun süre kullanım için uygundur. Bu da markanızın uzun süre  görünür olmasını sağlar.

Plastik yelpazelerimizde minimum üretim miktarı 1000 adettir. Aşağıda örnek plastik yelpazelerimize bakabilirsiniz.

This Post Has 2 Comments

  1. Merhaba iyi çalışmalar
    Logo baskılı yelpaze fiyatlarını ve çeşitlerini gönderebilirmisiniz
    Birde baskılı ürünlerin termin süresi
    Ajans fiyatlarını atarsanız sevinirim

  2. 1.000, 2.000 ve 5.000 adet cift taraflı tek renk (sıyah) baskı olacak sekılde fiyat alabilir miyim?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara