skip to Main Content

Mini Palet (Küp bloknot veya bardak altı için çok amaçlı ahşap palet)

Mini palet, ahşaptan yapılmış farklı amaçlar için kullanılan 8×12 cm, 8×8 cm, 9x11cm ve buna yakın ölçülerde üretilen bir üründür. Özenle yontulmuş ve zımpara ile pürüzsüz bir yüzey kazandırılmış küçük ahşap çubukların bir araya getirilmesiyle oluşturulan mini palet, küp bloknot paleti, bardak altı veya hobi olarak farklı amaçlar için kullanılır. Matbaalar, reklam ajansları, promosyon şirketleri tarafından sıkça kullanılır.

Mini ahşap paletlerimiz, talebinize göre farklı ölçülerde de üretilmekle birlikte bazı standart boylarda genellikle stokta bulunmaktadır. Düşük miktarlarda alım yapmak istiyorsanız, standart boylarda ürün sizin için daha ekonomik olacaktır. mini palet ürünlerimizi depomuzdan gelip teslim alabildiğiniz gibi, kargo ile de gönderim yapıyoruz.

Promosyon olarak kullanılan mini ahşap paletler, yüksek kalitede ve benzersiz bir yapıya sahiptir. Yüzeyi 3lü veya 5li paralel çubuklarla farklı kombinasyonlarda yapılır. Yüzeyindeki pürüzsüz yumuşaklık, tasarımlarınızın değerini yükseltecek bir görünüme ulaştırır.

Satın almak için bizi arayınız.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara