skip to Main Content

Firmaların promosyon olarak tercih ettikleri ürünlerin başında spiralli veya dikişli defter gelmektedir. Spiralli defter kolay kullanımı, geniş zaman aralığında kullanılabilir oluşu, sayfaların kolay sökülmesi ve daha bir çok avantajı sebebiyle kullanılmaktadır.

Spiralli defterleri özel sert kapaklı üretilebildiğimiz gibi, karton, bez cilt gibi seçeneklerle de imal edebiliriz. Logonuzu defter sayfalarına ofset olarak basabiliriz. Sayfaların ciltten ayrılmasını önleyen özel helezon spiral sistemler siyah, beyaz, gümüş yada gri renklerde kullanılabilir. 70 gr 1. hamur kağıt defter için ideal bir kalınlık olmakla birlikte, bunun dışında farklı sayfa kalınlıklarında spiralli defter üretebiliriz.

Promosyon olarak dağıtacağınız spiralli defter için kapak ve sayfa tasarımını kendi grafik tasarım ajansınıza yaptırabileceğiniz gibi bizlerde size özel tasarım yapabiliriz. İç sayfalar olarak kare, düz cizgi, özel logo baskılı ve daha farklı bir tasarımla etkileyici bir promosyon ürünü sahibi olursunuz.

Bugüne kadar çok sayıda firmaya spiralli defter üretimi gerçekleştirdik. Yaptığımız spiralli defter örneklerimizi görmek için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

katalog, ajanda, defter, yeniyıl ajandası

ajanda baskılı defter, logo baskılı, sert kapak

ajanda baskılı defter, logo baskılı, sert kapak

MasterCard spiralli defter. Sert mukavva kapak üzeri, ofset baskı kuşe kağıt ile sıvama. İç kağıdı 80 gr 1. hamur kağıt. Parlak selefonla şık bir görüntü kazandırılmış.

defter, firma ajandası, sert kapaklı

Festo Ajanda. Gri renkli çizgilerle yazılabilirliği ve ajandanın yıl boyu kullanılabilirliği artılırmış.

spiralli ajanda

Ajanda içine yerleştirilmiş imaj reklamları kuşe kağıda basıldı.
Sert kapak üzeri deri kaplama ve gofrebaskı.

katalog, ajanda, defter, yeniyıl ajandası

Ajandanın kullanışlı olması için özellikle dikkat edilmesi gereken noktalar var.
Sade, ince çizgili ve müşteri potansiyelinizi hedef alacak bilgiler.

 

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara