Sony Xperia Z E-mail Ayarları

sony Xperia Z email ayarları

Sony Xperia Z akıllı telefon, Android işletim sistemiyle gelmektedir. Dolayısıyla email ayarları herhangi bir android telefon ile aynıdır. Sony Xperia Z ve diğer android telefonlar için gerekli email ayarlarına resimli olarak şu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Sony Xperia Z Android Email Ayarları

Telefonunuza email adresiniz POP ya da IMAP olarak kurabilirsiniz. POP iletileri telefonunuza indirecek, IMAP ise iletileri indirmeden sadece başlıkları indirecektir. Siz baştığı tıkladığınızda iletinin içeriğini indirecektir. Böylece Android sistemli telefonunuzda IMAP kurulumunda daha az disk alanı harcamış olursunuz. Ayrıca her email adresinin web paneli üzerinden giriş yapabileceği bir arayüzü vardır. Email kurmakta zorluk çekiyorsanız Android telefonunuzla birlikte gelen Chrome tarayıcısı adres çubuğuna webmail adresinizi yazıp, email adresiniz ve şifrenizle giriş yapın. mail alıp göndermeye başlayabilirsiniz. 

Sunucularımızdan işletmenize ait email adresi kullanıyorsanız yukarıdaki İNTERNET > WEBMAIL menüsünden email adresiniz ve şifrenizle giriş yapıp iletilerinize ulaşabilirsiniz.

 

 

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram