Sidebar

Menü

eva-cd-tutucu-sunger

Kendinden yapışkanlı CD tutucu ürünümüz artık çok daha ince bir yapıya sahip. Dosya ve kataloglarınızda kalınlık, şişkinlik yapmaz. 2,9 mm'lik yüksekliğiyle tasarımlarınızı bozmayacak şekilde kullanma olanağına sahip olursunuz. Plastik CD tutucu ürünümüz 1050'lik paketler halinde telefonla veya kredi kartınızla online sipariş veribilirsiniz. Plastik CD tutucu ürünümüz siyah, beyaz ve şeffaf renklerde üretiliyor. 

Dosya, katalog, özel CD-DVD kutuları gibi tanıtım ürünlerine CD tutturmak için kullanılan bu ürünün arkası yapışkanlı olup, yapışması da oldukça güçlüdür. CD ve DVD yi defalarca takıp çıkarabilirsiniz. Asla deforme olmaz. Ayrıca gıda sektöründe de kullanılan PET malzemeden üretildiği için çevrecidir. Zehirli kimyasallar barındırmaz.

yapikanli cd tutucu dvd tutucu

 

cd tray dvd tray

CD tutucu plastik, ince yapısı sayesinde katalog, kitap, dosya gibi tanıtım ürünlerinizde kalınlık veya şişkinlik yapmaz. 

 

yapiskanli cd dvd gobek

Defalarca takıp çıkarabilirsiniz. Yapışkanı güçlüdür. Bozulmaz, yıpranmaz. Tasarımınıza uygun siyah beyaz veya şeffaf CD tutucu kullanabilirsiniz.

 

 

 

cd tutucu yapiskanli

CD tutucu plastik ürünümüz çevrecidir. Zehirli kimyasallar içermeyen ve gıda sektöründe de kullanılan PET malzemeden üretilmiştir. Bu ürün çevre duyarlılığınıza katkı sağlar.

 

dvd-tray

cd-tray

plastik cd,dvd gobekli

 

yapiskanli cd-spider

cd-orumcek

 

cd-Spider

CD tutucu ürünümüz, sünger, eva gibi malzemelerin yanısıra plastik şeffaf, siyah beyaz renklerde üretilen alternatif bir üründür.

 

 

cd-Sungeri

 

pvc-cd-Mantari

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram