grafik tasarım, web tasarım, cd tutucu, plastik ürünler

Biz sizinle aynı dili konuşuruz.

Biz firmanızın tüm reklam tasarım işlerini üstlenebiliriz. Deneyimlerimizi ön koşulsuz paylaşır ve çalışmalarımızın sağlıklı çıkması için seferber oluruz. Kurumsal kimlik çalışmanızı oluşturur, süreç içerisinde tüm reklam faliyetlerinizin kurumsal kimliğinize uygun yürütülmesini sağlarız.

»

 

 

 

 

Dr.tr alan adı Türk Tabipler Birliği'ne üye ya da tıp doktoru olduğunu belgelerle kanıtlayan doktorların kullanabileceği internet alan adı uzantısıdır.(dr.tr) sanal ortamda doktor kimliğinizle sahip olabileceğiniz www. isimsoyadı.dr.tr bir sanal adrestir.

Dr.tr alan adı başvurusu iki aşamalıdır. Alan adınızı almak istediğinizde biz sizin adınıza Odtü'ye başvuruda bulunuyoruz.Siz de Türk Tabipleri Birliği'nin web sitesinden ( www.ttb.org.tr

) online başvuru yapıyorsunuz. Türk Tabipleri Birliği (TTB) üyesi olup, üyelik bilgileri MERKAP(TTB Merkezi  Kayıt Programı)'da eksiksiz olan hekimlerin başvuruları otomatik olarak değerlendirmeye alınıyor

Türkiye'de meslek gruplarına ait internet isimleri verilmeye başlantı. Bu nedenle Avukatların internette web sayfası sahibi olabilmeleri için av.tr uzantılı bir alan adına ihtiyaçları vardır. Avukatlar yanlızca AV.TR uzantılı bir alan adı alabilir ve buradan e-mail kullanabilirler.  İnternet alan adınız www.isimsoyisim.av.tr olmaktadır.

AV.TR alan adının tescili 2 adımda yapılmaktadır. Biz başvuruyu sizin adınıza ODTÜ'ye yaptıktan sonra sizin de http://www.barobirlik.org.tr/avtr/basvuru/basvuru.aspx bağlantısından başvuru yapmanız gerekiyor. Biz, alan adı başvurunuzu nic.tr ye yaptıktan ve tescil işlemi tamamlandıktan sonra yazışmalarınızda kullanacağınız e-mail adresinizi açarız. Web sitesi tasarımızı yapar ve konuyla ilgili gerekli tüm danışmanlık hizmetini ücretsiz veririz.