Sunucu hatası: 554 5.7.1 Relay access denied

Email gönderim hatalarından biri de hatalı yapılandırmadan kaynaklanan 554.5.7.1 kimlik doğrulama hatasıdır. Sizinle aynı sunucu üzerindeki email adreslerine ileti gönderebilir ancak harici sunuculara ileti gönderemediğinizde bu hatayı alırsınız.

E-posta alıp gönderirken hata şu şekilde gözükür. Sunucu hatası: '554 5.7.1 <Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.>: Relay access denied'

 

Çözüm;

"Microsoft Outlook, Outlook Express, Windows Live Mail, Mozilla Tunderbird" gibi posta yazılımlarında "Sunucum kimlik doğrulaması gerektiriyor" seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor.

Hesap Ayarları > E-posta özellikleri > Diğer Ayarlar > Giden Sunucu > "Sunucum kimlik doğrulaması gerektiriyor" seçeneğini işaretleyin.

Doğru hesap ayarları için tıklayınız.

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram