Dosya veya Albüm Köşe Plastik Yapışkanlı Cep

Dosya, klasör köşeleri yada fotoğraf albümü gibi ürünlerin ön veya arka kapak köşelerine tutturulmak üzere hazırlanmış 5x5 cm ölçülerinde, arkası yapışkanlı, şeffaf plastik cep. Ürünü taşıyıcısından söküp dosya yada albümünüzün kenarlarına kolayca yapıştırırsınız. Albüm, dosya ya da klasörünüzün iki çapraz köşesine ya da dört köşesine yapıştırılarak kullanılır

İçine, broşür, kartvizit, fotoğraf ilan gibi baskılı dökümanları yerleştirmek oldukça pratiktir. Dosya, klasör gibi tanıtım ürünlerinizin kapaklarına yapıştırıp buraya köşelerden broşür ya da el ilanı yerleştirebilirsiniz. Bir sayfada 4 yada 2 adet kullanmanız yeterlidir. Albüm yada fotoğraf karton zarflyarının köşelerine yapıştırıp, fotoğrafları üçgen köşelere yerleştirebilirsiniz. Yine her fotoğraf için 2 veya 4 adet kullanabilirsiniz. Broşür, katalog, klasör, dosya cebi köşesine sadece bir tane yapıştırıp buraya kartvizitinizi iliştirebilir yada bilgiler tutturabilirsiniz.

Satın almak için tıklayınız.

Ayrıca bu ürün 15x15 cm olarak da bulunur.

Tüm yapışkanlı ürün ve fiyatlarımız için buraya tıklayınız.

plastik dosya cebi, plastik klasör cebi, arkası yapışkanlı plastik cep

 

plastik yapışkanlı plastik köşe üçgen pvc cep

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram