Blackbarry Email kurulumu

Aşağıdaki bilgileri Blackbarry eposta programına girin.

Hesap Türü: POP3/IMAP 

E-posta Adresi: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kullanıcı Adı:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Parola: ****** (Güvenlik nedeniyle parolanız görüntülenmez.) 

Posta Sunucusu: mailalanadiniz.com

Lütfen bilgilerinizi kontrol edin. Doğru bilgilerin belirlenmesiyle ilgili yardım için aşağıdaki talimatlara bakın. Bilgileri onayladıktan sonra, BlackBerry Internet Service sitesinde oturum açın ve tekrar deneyin.

POP ve IMAP Hesapları

Internet Servis Sağlayıcı e-posta hesapları, genellikle POP ya da IMAP hesaplarıdır. Aşağıdaki bilgiler gerekir:

Not: Bu bilgileri, masaüstü e-posta uygulamasından ya da Internet Servis Sağlayıcınızdan alabilirsiniz:

E-posta Adresi: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sunucu: mail.alanadiniz.com

Kullanıcı AdıBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Parola: Hesabınızın parolası

Bütün bu işlemlerle uğraşmak istemiyorsanız, telefonunuzun internet tarayıcısını kullanarak webmail üzerinden email alıp gönderebilirsiniz. Webmail adresinizi hosting hizmeti aldığınız firmanızdan öğrenebilirsiniz. Şirketimiz sunucuları üzerinden email ve hosting kullanıyorsanız, www.aso.com.tr > internet > webmail bölümüne email adresinizi ve şifrenizi girip giriş yapın.
 
 

Etiketler: Blackberry email kurulumu, blackberry e-mail, blackberry telefon e-mail ayarları, email alıp gönderme, blackberry üzerinden eposta alıp gönderme, blackparry eposta ayarları

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Online Satın Alın

Alan adı sorgulama, tescil etme, kurumsal ve bireysel hosting, eposta hizmetleri, FTP alanı, SSL gibi ürünlerimizi www.asoregister.com ile satın alın.


İnternet Hizmetleri
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram