Skip to content

Windows Sunucularına SSL Güvenlik Sertifikası Yükleme

Şirketlerin kendi bünyelerinde bulundurdukları web sunucular için SSL güvenlik sertifikası yüklemek oldukça önemlidir. Suncularınızda bulunan web sayfalarınız, sanal pos ödeme sayfalarınız için SSL yüklemesini uzak masaüstü ile yapıyoruz. Ayrıca süre bitiminde yeniden yükleme işlemini gerçekleştiriyoruz.

SSL Sertifikası Nedir ve Neden Önemlidir?

SSL sertifikası, web sitenizin tarayıcılar ve kullanıcılar arasında güvenli veri iletimi sağlar. Bu sertifika, web sitenizin adres çubuğunda “HTTPS” ibaresi ve yeşil kilit simgesi ile gösterilir. SSL sertifikası kullanmanın başlıca avantajları şunlardır:

  • Veri Güvenliği: Kullanıcı bilgilerinin şifrelenerek güvenli bir şekilde iletilmesini sağlar.
  • SEO Avantajı: Arama motorları, SSL sertifikalı siteleri daha üst sıralarda gösterir.
  • Kullanıcı Güveni: Ziyaretçiler, güvenli bir siteye girdiklerini bilerek daha rahat hareket ederler.

Windows Sunucularında SSL Sertifikası Yükleme Hizmetimiz

Biz, işletmelerin kendi bünyesindeki Windows sunucularına SSL güvenlik sertifikası yükleme sürecini baştan sona kadar profesyonelce yönetiyoruz. Müşterimizin Windows sunucusunda CSR oluşturuyor, CSR kodunu sertifika otoritesine gönderdikten sonra, sertifikanız alınıp Windows sunucunuza yüklüyoruz. Sertifikayı yükledikten sonra, doğruluğunu ve güvenliğini test ediyoruz.

Windows sunucularında SSL güvenlik sertifikası yükleme hizmetimiz, web sitenizin güvenliğini artırmanın yanı sıra arama motoru sıralamalarınızı da olumlu yönde etkiler. Süreci baştan sona profesyonel bir şekilde yöneterek, müşterilerimize güvenli ve SEO uyumlu web siteleri sunuyoruz. Güvenli bir web sitesi, hem kullanıcılarınızın güvenini kazanmanızı hem de arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlar.

Web sunucunuza SSL yükleme işlemi için bizi arayınız.

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara