Türkiye Karayolları Haritası

 

Türkiye yada Dünya karayolları haritası, değişik ölçülerde basılarak bir bölümünü firmanıza yada markanızın tanıtımına ayırabilirsiniz. Duvara asabilir yada akordion şeklinde katlanarak otomobilin torpido gözünde taşınabilir. Karayolları Haritası, uzun süreli kullanılabilir olması sebebiyle sizde bu promosyon ürününü tercih edebilirisiniz.

Etiketler: Türkiye karayolları haritası, promosyon harita, dünya haritası, siyasi harita, fiziki harita, promosyon türkiye haritası, Dünya haritası

Türkiye Karayolları Haritası, etkili ve ekonomik bir promosyon ürünüdür.

Nuryak Kömürleri için yapılmış promosyon harita. Türkiye Karayolları haritası ürün yada markanızın tanıtımına önemli katkılar sağlayacaktır.

MarkClip, Logo baskılı ataç

markclip promosyon ataç

Ataç deyip geçmeyin, bundan promosyon mu olur demeyin. MarkClip,  ofislerde yıllardır kullanılan ataç'ı eğdi büktü ortaya yeni bir ürün çıkardı. Artık logonuz, markanız tüm yazışmalarınızın baş tacı olacak. Atılmayacak, aylarca belki yıllarca kullanılacak, kuruluşunuzun adını taşıyacak.

MarkClip etkili bir kurumsal tanıtım aracıdır.

Detaylar için bizi arayın ya da incelemeye devam edin.

 


Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 38 01
(0212) 222 16 08
(0212) 221 48 92

İletişim Formu

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Dana önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına karkı sağlar.

Facebook | Twitter | Linked In  Google+ | Pinterest