Doktorlar için alan adı "DR.TR"

Dr.tr alan adı Türk Tabipler Birliği'ne üye ya da tıp doktoru olduğunu belgelerle kanıtlayan doktorların kullanabileceği internet alan adı uzantısıdır.(dr.tr) sanal ortamda doktor kimliğinizle sahip olabileceğiniz www. isimsoyadı.dr.tr bir sanal adrestir.

Dr.tr alan adı başvurusu iki aşamalıdır. Alan adınızı almak istediğinizde biz sizin adınıza Odtü'ye başvuruda bulunuyoruz.Siz de Türk Tabipleri Birliği'nin web sitesinden ( www.ttb.org.tr

) online başvuru yapıyorsunuz. Türk Tabipleri Birliği (TTB) üyesi olup, üyelik bilgileri MERKAP(TTB Merkezi  Kayıt Programı)'da eksiksiz olan hekimlerin başvuruları otomatik olarak değerlendirmeye alınıyor

Avukatlar için alan adı "AV.TR"

Türkiye'de meslek gruplarına ait internet isimleri verilmeye başlantı. Bu nedenle Avukatların internette web sayfası sahibi olabilmeleri için av.tr uzantılı bir alan adına ihtiyaçları vardır. Avukatlar yanlızca AV.TR uzantılı bir alan adı alabilir ve buradan e-mail kullanabilirler.  İnternet alan adınız www.isimsoyisim.av.tr olmaktadır.

AV.TR alan adının tescili 2 adımda yapılmaktadır. Biz başvuruyu sizin adınıza ODTÜ'ye yaptıktan sonra sizin de http://www.barobirlik.org.tr/avtr/basvuru/basvuru.aspx bağlantısından başvuru yapmanız gerekiyor. Biz, alan adı başvurunuzu nic.tr ye yaptıktan ve tescil işlemi tamamlandıktan sonra yazışmalarınızda kullanacağınız e-mail adresinizi açarız. Web sitesi tasarımızı yapar ve konuyla ilgili gerekli tüm danışmanlık hizmetini ücretsiz veririz.

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram