Yaş Pasta Kutusu

yaş pasta kutusu tasarımı

Pasha oteller için yaptığımız bir çalışma. Yaş pasta kutusu. 28x28x14 cm boyutlarınndaki pasta kutusu 400 gr amerikan bristol kağıda 4 renk basıldı. İç kısımda gıda teması için gıda selefonuyla kaplandı. Dışı parlak laminasyon yapıldı. İç ve dış selefon yaş pasta kutusunun dayanıklılığını artırır ve pastanın kağıtla temasını önler.

 yaş pasta kutusu tasarımı

Katlanıp, pasta taşımaya hazır hale gelen ürün için herhangi bir yapıştırma kısmı bulunmuyor.  Kulp kısmındaki geçmeli kilit mekanizması sayesinde kolayca şekil alabiliyor. 

Yaş pasta kutusu isteğe bağlı farklı boyutlarda yapılabilir. Minimum 500 adet yapılmakla birlikte yüksek adetlerde birim fiyat düşmektedir. Yüzeyi, firmanız kurumsal logo ve renkleriyle size özel baskı yapılabilir. Kurumsal firmaların müşteri özel günlerinde kendi özel kutularıyla pasta, kurabiye, kek gibi gıda ürünlerini ve diğer hediye gönderimlerinde kullanabilecekleri yaş pasta kutusu, işletme imajına değer katan önemli tanıtım ürünlerinden biridir.

Farklı tasarım ve ölçülerde kutu yaptırmak için bizimle iletişime geçiniz.

Sorular  

# Yilmaz Karabulut 07-01-2019 02:15
Iyi calişmalar! Ben Avusturya dan yaziyorum. Yaś Pasta kutusu icin.. Ölcüleri 32x32x12 cm. Bizim Logo baskili olacak. 2000tane kargo dahil (Alan kodu 6800 Feldkirch) Avusturyaya nekadar dir. Bilgilindirirseniz memnun olurum selamlar

******* Yönetici yanıtı *******
Fiyat bilgisi email adresinize gönderildi.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram