skip to Main Content

Wobbler Kart Etiket Tutucu

Wobbler raf etiket ve tutucusu, market, mağaza ve diğer satış noktalarında kullanılır. Raflara asılan slogan, fiyat, indirim ve diğer tanıtımlar için idealdir. Etiket tutucu, sallangaç, raf kart tutucusu, yapışkanlı şerit tutucu olarak da bilinen bir tanıtım ürünü tutacağıdır.  Sallanan görsel ilgi çekicidir, müşterilerinizin dikkatini çeker ve akılda kalıcılığı artırır.

Şerit tutucu sadece iki ucu plastik yapışkanlı olarak satıldığı gibi, ucuna yuvarlak veya dikdörtgen kartla da satın alınır. Wobbler raf etiket tutucusu satışlarınıza katkı sağlar. Etiketli veya etiketsiz olarak satın alabilirsiniz. Plastik şerit uçlarındaki güçlü yapışkan bandı sayesinde etiketi sıkıca tutar. Bunun ucuna reklam materyalini yapıştırır, diğer ucunu da stand veya rafınıza tutturabilirsiniz.

Tasarım: Standart indirim oranını belirten tasarım alabileceğiniz gibi, size özel etiket tasarımları da yapılabilir. Uygun ölçülerde kendi tasarımlarınızı gönderirseniz bunu da basabiliriz.

  • Ürün Kodu: 17015
  • Yapışkan Alanı: 15mm x 35mm bantlı
  • Materyal: 280 Micron APET
  • Ambalaj: 100’lük paket

Etiket tutucu şerit, ürün indirim, dikkat çekme, kampanya gibi durumlarda ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir üründür. Wobbler raf etiket tutucusu market ve mağazalarınızdaki raf ve standlara asacağınız etiketle ürün ve bilgi görünürlüğünü artırır.

17015 kodlu wobbler raf etiket tutucusu, her iki ucunda da şeffaf Bant (17015) olan 170 mm x 15 mm şeffaf 280 micron APET malzeme ile üretilmiştir.

Back To Top
Ara