Barkod Etiket Programı ile Excel'den veri alma

Barkod Etiket Programı ile MS Excel, Access, SQL, ODBC kaynaklarından kolayca veri alabilir ve bu verilerin tümüne birden yada bir kısmına barkod yada barkodsuz etiket basabilirsiniz. Barkod Etiket Pro ile etiket verilerinizin olduğu Excel dökümanına bağlantı kurun. Ve alanlarınızı etiket üzeri sürükleyip bırakın. Çok kolay. Ayrıca etiketlerinizi rulo yazılcılarlar barkod yazıcılardan yazdırabildiğiniz gibi A4 lazer yazıcılardan da çıkış alabilirsiniz.

Karekod (Datamatrix) Barkod oluşturma

 Barkod etiket programı ile karekod olarak bilinen DATAMATRIX barkod oluşturabilirsiniz. Medikal, optik ve daha bir çok sektörde kullanılan Karekod barkodun içeriğini ister yazarak ister veritabanından kullanarak oluşturabilirsiniz.

 

 

 

 


Etiketler: karekod, datamatrix, barkod programı, barcode label software, barkod oluşturma, eczane, ilaç, gözlük, medikal

Code128 ile otomatik barkodlu numaratör oluşturma

Barkod programındaki otomatik numaratör fonksiyonu ile Code128 dahil bir çok barkod standardı ile otomatik numaratör yazdırabilirsiniz. Barkodu sürükleyin. Çift tıklayıp SCRIPT bölümüne SAYAC(baslangicnumara,artan) olarak yazın.

 

Etikete Sayaç ekleme ekleme

Barkod Etiket Programı ile etiketinize kolayca sayaç ekleyebilirsiniz. Sayaç formülüyle otomatik numaratör basabilirsiniz.

Örn. Sıfırdan başla ve 1'er 1'er artır (0,1,2,3,4... gibi)

1000'den başla ve 10'ar 10'ar artır gibi (1000, 1010, 1020, 1030...)

Dilerseniz bu sayacı barkodun içinde de kullanabilirsiniz. Sayacınızı barkod olarak basabilirsiniz. 

 

 

 

 

 


Etiketler: barkod etiket programı,  barkot, barkod yazılımı, barkodlu etiket basmak, otomatik sayaç basmak, numaratör, barcode label software, barcode program, 

Yeni Etiket Tasarımı Oluşturma

Barkod Etiket Programı ile sihirbaz aracını kullanarak etiket oluşturabilirsiniz. Sihirbaz, adım adım sizi yönlendirecektir.

 

Etiketler: Barkod programı, barkodlu etiket, barkot, barcode, etiket basmak, qr barkod, ean13 barkod, code128 barkod, barkod oluşturmak, etiket tasarımı, veritabarı, excel'den barkod basmak, muhasebe, stok programlarından etiket basmak,

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Satın Alın

Barkod Etiket Pro yazılımını kredi kartınızla bir kaç dakikada satın alın. Siparişinizi verdikten sonra aynı gün yazılımı kullanmaya başlarsınız.


Şimdi Satın Al
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram