Sidebar

Menü

İphone email ayarlarında kurumsal posta kullanıyorsanız, gelen posta ve giden posta sunucuları SSL hatası verebilir. Bu iPhone ekranına "Sunucu Kimliği Doğrulanamıyor" olarak gözükür ve altında da "Ayrıntılar" ve "Vazgeç" butonları olur.

Bu hatayı çözmek için gelen (POP veya IMAP) SSL ve SMTP SSL kapalı olmalıdır.

baskılı hasta dosyası

Hasta dosyası, hastanelerin hasta bilgilerini dosyalamak ve sunum için kullanabilecekleri, CD-DVD cepli dosya üretimi. Kuşe yada bristol kartona baskılı ve isteğe bağlı olarak mat veya parlak laminasyonlu olarak üretilebilir. Dosya içi bir tarafında hasta dökümanlarının konulacağı cep, diğer tarafta ise tomografi veya diğer hasta filmlerinin yerleştirileceği CD-DVD cebi bulunur. Hastane, tıp merkezi, tıbbi görüntüleme merkezleri, tomografi merkezleri ve diğer alanlarda kullanılabilir. Üretim için bizimle iletişime geçiniz.

askı etiketi yapışkanlı şeffaf
askı etiketi şeffaf yapışkan

Şeffaf askı etiketleri, hazır kesim yapışmış, elastik veya pad şeklinde kolayca taşıyıcısından sıyırıp ürüne yapıştırabileceğiz bir askı çeşididir. Dayanıklıdır, yırtılmaz. Yapışkanı güçlüdür. Farklı ölçülerdeki şeffaf askı etiketi ürünlerinden size en uygun ebatlarda olanı satın alabilirsiniz. Güçlü yapıştırıcısı sayesinde karton kutulu ürünlere, laminaysonlu ürünlere, jelatin ve vakumlu ürünlere sıkıca yapışır ve bırakmaz. Kırtasiye, elektronik, kozmetik,  gıda, ev, şarküteri, perakende, tekstil, market ve mağaza ve diğer alanlarda kullanılabilir.

Yedekleme, data Backup, online ftp alanı

Bilgisayarınızdaki belgelerinizin risklere karşı yedeklenmesi, sizi olası kayıplardan kurtaracaktır.  Bilgisayarlarınızın çökmesi, sistem arızaları, virüs bulaşmaları ve diğer arızalar karşısında  belgelerinizi düzenli olarak güvenilir internet depolama alanlarında yedeklemeniz gerekir. Yüksek kapasiteli disk alanlarımızla tüm belgelerinizi internet ortamında güvenle yedekleyebilir ve daha sonra bu belgelerinize internet bağlantınızın olduğu her yerden ulaşabilirsiniz. 

Fidye virüsü (CryptoLocker), bulaştığı bilgisayarlardaki dosyaları şifreleyen ve bu şifreyi açmak için de para isteyen zararlı yazılımlardır. Basit bir şifreleme yazılımı olan bu virüsler, internet üzerinden indirilen birdosyanın çalıştırılması, e-posta kutunuza gelen bir olta iletideki pdf yada diğer belge türlerinin indirilip çalıştırılması sonucu bulaşır ve kısa sürede bütün belgeleri şifreler. 

işaret bandı, renkli işaretleme bantları, indeks

Renkli yapışkan indeks işaret bandı (renkli ayraç, yapışkanlı renkli ayraçlar), gazete, dergi, kitaplarda sayfa işaretlemede, indekslemede kullanılan, canlı fosforlu renklere sahip yapışkanlı kağıtlardır. İşaretleme yapılacak sayfaya yapıştırıldıktan sonra bu bilgilere kolay erişim sağlar. İşaret bantları yapıştırıldıkları yerden kolayca sökülebilir. Özel yapışkanı sayesinde iz bırakmazlar. Yapıştırıldıkları sayfa zeminine zarar vermezler.

Plastik Ruhsat Koruma Kabı

Endüstriyel tasarım ve üretimini yaptımız ürünler arasında pvc ürünler de bulunmaktadır. 17,5x20 cm ölçülerinde tasarlanan bu ürün bir ruhsat koruma kabı. 250 micron Mat PVC ile frenaks yöntemiyle üretildi. Mat PVC ürünün kullanımında leke ve çizilmeleri daha az gösterir. Ruhsat koruma kabı olarak kullanılmasının yanı sıra farklı amaçlar için de kullanılabilir. İstenilen ölçülerde üretilebilir.

CD Tutucu (EVA veya PVC CD Mantarı, CD Süngeri, CD Spider)

CD ve DVD'lerinizi katalog, dosya, klasör gibi ürünlere tutturulmasını sağlayan, pratik, uygun fiyatlı, kolay kullanımlı bir üründür. Özen bir yapıya sahip polyetilen malzemeden üretilmiştir. Arkası kendinden yapışkanlı ve silikon kağıtlıdır. Rulo halide ve 1020'lik paketler halinde satışa sunulmaktadır. Yeşil ambalajında eva, kırmızı kutusunda plastik CD tutucular bulunur.

Renkli ayraç yapışknalı not kağıdı

Kağıt renkli ayraç(5 renkli ayraç, index, 5 renkli plastik ayraç), arkası yapışkanlıdır. 5 renk yapışkan kağıtlardan oluşur ve sayfa işaretlemede kullanılır. Promosyon olarak üretilen yapışkan notluk setlerinde, farklı boy yapışkan not kağıtlarıyla kombine olarak kullanılabilir. 5 renkli plastik ayraç üzerine tükenmez kalemle yazı yazılabilir, yapıştırıldığı yerde iz bırakmaz. İşaret bandı olarak da bilinir. Bazı modellerin arkası sticker şeklinde yapışkanlı olduğu için seri üretimlerde kullanıma uygundur. Matbaalar, ajanslar ve promosyon üreticileri tarafından kullanılır.

eva-cd-tutucu-sunger

Kendinden yapışkanlı CD tutucu ürünümüz artık çok daha ince bir yapıya sahip. Dosya ve kataloglarınızda kalınlık, şişkinlik yapmaz. 2,9 mm'lik yüksekliğiyle tasarımlarınızı bozmayacak şekilde kullanma olanağına sahip olursunuz. Plastik CD tutucu ürünümüz 1050'lik paketler halinde telefonla veya kredi kartınızla online sipariş veribilirsiniz. Plastik CD tutucu ürünümüz siyah, beyaz ve şeffaf renklerde üretiliyor. 

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram