Sidebar

Menü

cd tutucu kalınlığı, yükseklik, cd spider

CD Tutucu ürünümüz son derece ince bir yapıya sahiptir. Kalınlığı sadece 3 mm'dir. Katalog ve dosya gibi tanıtım ürünlerinde kullanırken yapıştırdığınız alanda yükseklik yapmaz.  Bu nedenle CD'nin bulunduğu sayfada kaba bir görüntü oluşmaz.

Plastik CD tutucu ile tutturduğunuz CD ve DVD'leri defalarca takıp çıkarabilirsiniz. Asla deforme olmaz. Güçlü yapışkanı sayesinde yerinden çıkmaz ve sökülemez. Plastik CD tutucu ekonomiktir. CD kutusu ve plastik CD zarfları ile kıyaslanamayacak kadar fiyatı uygundur. 1050'lik kutularda satılmaktadır. Kargo saatini geçirmediğiniz taktirde aynı gün kargo yapıyoruz. Plastik CD tutucu yerine Sünger olan ve 7 renk çeşidi bulunan cd tutucu ürünümüzden de kullanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizi arayınız.

CD tutucu ürününü şimdi satın alın.

 

cd tutucu plastik, cd göbek, dvd buton

cd-tray-cd-tut

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram