Sidebar

Menü

Kendinden Yapışkanlı (Çıkartma) Şeffaf Dosya Cebi

 

Farklı tip dosya cebi ve diğer ölçüler için bizi arayınız.

Bu ürünün endüstriyel tasarım
patenti şirketimize aittir.Kendinden yapışkanlı şeffaf plastik dosya cebi, klasör, dosya, katalog, broşür gibi ürünlerin ön veya arka kapaklarına yapıştırmak ve bunlara brosür, teklif yazısı, el ilanı gibi ürünleri iliştirmek için üretilmiştir. Çıkartma (sticker) şeklinde olup kendinden yapışkanlıdır. Kumlu (yarı saydam) ve şeffaf seçenekleri mevcuttur.

5x5 cm. Satın almak için tıklayınız.

15x15 cm. Satın almak için tıklayınız.

14x21 cm. Satın almak için tıklayınız.

Çıkartma (Sticker) şeklinde olduğu icin taşıyıcısından sökülmesi ve dosya, katalog gibi ürünlere yapıştırılması son derece kolaydır. Taşıyıcısında yarım kesim olarak bulunur. Köşesinden tutulup sökülerek çıkartılır ve klasör, dosya, katalog, broşür gibi ürünlere kolay bir şekilde yapıştırılır. Şeffaf olması nedeniylede baskılı kataloğunuzdaki bilgiler kaybolmaz. Matbaalar ve dosya imalatçıları tarafından kullanılabildiği gibi kişisel olarak da ofisinizde bulundurabilir ve gerektiğinde kullanabilirsiniz.

Şimdi yeni arkası yapışkanlı üçgen plastik cep stoklarımızda...

Sunum dosyaları, klasör, katalog, kitap kapakları gibi ürünleriniz için ön veya arka kapak içlerine yapıştıracağınız plastik üçgen cepler.

Arkası kendinden yapışkanlıdır. Çıkartma şeklinde taşıyıcısından sökülüp ilgili zemine yapıştırabilirsiniz. Kullanımı son derece pratiktir. 

15x15 cm ölçülerinde, 180 micron yumuşak şeffaf PVC'den üretiyor ve isteğe bağlı farklı ölçülerde de imal ediyoruz.

 

 


 

Kendinden yapışkanlı dosya cebi, katalog, broşür, dosya, klasör gibi ürünlere cep yapmak için son derece pratik bir üründür.

14x21 cm dalgalı kesim dosya cebi. 

Plastik dosya cepleri, şeffaf yada kumlu (yarı şeffaf)tır. Taşıyıcısından çıkartma şeklinde sökülür ve dosya katalog gibi ürünlerin ön veya arka kapak içine yapıştırılarak cep oluşturulur. Kartvizit iliştirebilirsiniz.


Kataloğunuzun ön cebine yapıştırdığınız dosya cebine sonradan ürettiğiniz el ilanı, broşür, teklif yazıları, ve yazışmalarınızı koyabilirsiniz.


 

plastik dosya cebi, plastik klasör cebi, arkası yapışkanlı plastik cep

Arkası yapışkanlı Üçgen plastik klasör cebi

Klasör veya dosyanızın ön veya arka kapak içinde kullanabilirsiniz. İki taraf için de uyumludur. Stoklarımızda 15x15 cm olarak bulunur. Ancak isteğe bağlı farklı ölçülerde de üretebiliriz. Plastik klasör ceplerimizin arkası kendinden yapışkanlıdır.

Plastik şeffaf dosya cebi 15x15 cm ve 5x5 cm standart ölçülerde olmakla birlikle isteğe bağlı farklı ölçülerde de üretim yapılır.

5x5 cm arkası yapışkanlı üçgen plastik cep, özellikle dosya yada fotoğraf albümü köşelerine yapıştırmak için kullanılır.

5x5 cm ölçü. Satın almak için tıklayınız.

15x15 cm ölçü. Satın almak için tıklayınız.


 

dosya cebi, arkası yapışkanlı dosya cep, plastik dosya cebi

22.5x14 cm dikdörtgen dosya cebi

Klasörler ve katalog iç kapaklarına yapıştırabileceğinizdosya cebi. Kendinden yapışkanlı 180 mikron yumuşak PVC plastik malzemeden üretilmiştir. Kullanımı kolaydır. 

Şeffaf plastik dosya cebi.


Plastik dosya, şeffaf plastik broşür dosyası

22x31 cm ölçülerindeki PVC şeffaf dosya

Plastik broşür ve katalog dosyası. 180 mikron PVC malzemeden üretilmiş sunumlarınız ve firma broşürlerinizin korunması için kullanılabilir. Plastik dosyalar logo baskılı veya baskısız olarak da farklı ölçülerde üretilebilir.


 

plastik dosya cebi

 

 

Firmamız, plastik çıkartma dosya cebi,  plastik çıkartma kartvizitliklerplastik çıkartma CD/DVD zarfı, kendinden yapışkanlı EVA CD tutucu ve PVC vakum CD tutucuların da üretimini yapmaktadır.

Etiketler: klasör cebi plastik dosya cebi  kendinden yapışkanlı  sticker katalog cebi pvc dosya cebi


 

Kendinden Yapışkanlı (Çıkartma) Şeffaf Dosya Cebi

Kendinden Yapışkanlı (Çıkartma) Şeffaf Dosya Cebi


pvc yapışkanlı kart cebi

pvc plastik yapışkanlı kart cebi 

plastik arakası yapışkanlı seffaf cep

plastik yapışkanlı kart cebi pvc

 

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Online Satın Alın

Bazı ürünlerimizi hiç beklemeden kredi kartınızla satın alabilirsiniz. Baskısız ürünler ayrı gün, baskılı ürünler 1-3 gün içinde kargo ile adresinize gönderilir.


Dükkan
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram