skip to Main Content

Sem Bio Ürün Kataloğu Tasarımı ve Matbaa Baskısı

ürün kataloğu grafik tasarımı baskısı

Sem Bio Teknoloji için hazırladığımız ürün kataloğu. Fotoğraf çalışmaları, grafik tasarımı, yazı karakterleri ve renkler firmanın kurumsal kimliğine uygun olarak 200 gr kuşe kağıda ofset baskı ile üretildi. mat lanimasyon kapak ve tel dikiş cilt yapıldı. Sem Bio kimdir?


Analitik cihazlar konusunda Agilent firmasının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olan SEM Laboratuvar Cihazları Paz. San. ve Tic. A.Ş. grup şirketlerinden biri olan SEM BİO Cihazları A.Ş., temel laboratuvar cihazları konusunda hizmet vermek amacıyla 2005 yılında faaliyetlerine başladı.

SEM BİO Cihazları A.Ş., laboratuvar sektörünün dev markaları olan Brookfield, BTL, Electrothermal, Esco Global, Konica Minolta, Mettler Toledo, Martin Christ, Ohaus, Sigma, Stuart, Systec-Lab, Zehntner, Techne, Agilent’ın Vakum ürün portföyünde Türkiye’deki tek yetkili temsilcisidir. Ayrıca Binder, Heathrow Scientific, Serva’nın da Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Türkiye’de kendi organizasyonlarıyla yer alan Miele ve Merck Milipore firmalarıyla da proje ortağı olarak faaliyetini sürdürmektedir.

ASO Ajans, Sem Bio teknoloji katalog, broşür ve diğer reklam faaliyetlerini yürütmektedir.

Back To Top
Ara