skip to Main Content

Sky Kauçuk, 3 Panel Örümcek Stand

Sky Kauçuk,  3 Panel Örümcek Stand

Örümcek stand, fuar, kongre, seminer ve sergileme alanlarında kullanılan açılıp kapanabilen, taşınabilir, tanıtım standıdır. Sky Kauçuk için ürettiğimiz bu örümcek stand, 3 panel’den oluşuyor. Ayrıca masa olabilen baskılı çantası da örümcek standın taşınmasını kolaylaştırıyor. 


Örümcek stand fuar sergileme ürünleri, 2 panelden başlayıp 6 panele kadar fuar ve sergileme mekanlarındaki alan büyüklüğüne göre üretilir. Tüm genişlikler için yükseklik standart 2.30 m’dir. Örümcek stand daha çok oval olarak tercih edilse bile düz olarak da tasarlanabilir. Taşınması son derece kolay olan örümcek standı rulo haline getirip, tekerlekli taşıma çantasıyla kolayca bir yerden bir yere nakledebilirsiniz. Çantalı olarak binek bir otomobilin bagajına kolaylıkla sığacak ölçülere iner. 

SKY Kauçuk Sanayii AŞ, başta endüstriyel makineler olmak üzere otomotiv sanayii, denizcilik endüstrisi, raylı sistemler, beyaz eşya sanayii, ısıtma ve soğutma sistemleri gibi birçok ana sanayiye kauçuk ve kauçuk metal bileşenli parçalar üreten bir firmadır.

 

Back To Top
Ara