skip to Main Content

Yara Ölçüm Cetveli – Sağlık Merkezleri İçin ve Tek Kullanımlık Kağıt Mezura

Yara ölçüm cetveli, yapışkan notluk kağıtlar şeklinde üretilen, hastane ve diğer sağlık merkezlerinde yara boyutunu ölçmek için kullanılan tek kullanımlık kağıt ürünüdür. 25 veya 50 yaprak şeklinde üretilebilir. İstediğiniz ölçülerde üretilir. Tıbbi-medikal sarf malzemesidir.

Satın almak için tıklayın.

  • Ürün Adı: Yara ölçüm cetveli
  • Malzeme: Yapışkan notluk kağıt 80 gr
  • Ölçüler: 2,5 cm x isteğe bağlı
  • Kağıt Rengi: Beyaz veya baskı ile kurumsal işletme rengi
  • Baskı Rengi: 4 renk CMYK baskı
  • Cilt: 25  veya 50 yaprak

Tek kullanımlık yara ölçüm cetveli, doğru ve planlı bir şekilde yaranın değerlendirilmesi için medikal yara tanımlama işlemi için kullanılır. Yarada oluşan değişiklikleri izleme ve hangi ürünlerin kullanılacağına karar vermek için de tek kullanımlık kağıt yara ölçüm cetveli kullanılır. Yaranın iyileşme sürecini takip için de kağıt mezuro uygundur.

Yara ölçüm cetveli özel baskılıdır. İşletmenize ait logo ve tasarımla basılır. Fiyatlandırma ölçü ve miktar baz alınarak yapılır.

Yara ölçümü veya değerlendirmesi ile, yaranın boyutlarını, uzunluk, genişlik, derinlik gibi bilgileri mm veya cm olarak elde edilir. Yaranın ölçümü, kişinin yarayı temizlemek için gereken çözeltinin miktarını da belirlemenizi sağlar. Hastane tek kullanımlık yara ölçüm cetveli üzerine hasta adı, ölçüm tarihi ve yaranın uzunluğunu not almak için geniş bir alan içerir. Tek kullanımlık tıbbi yara ölçüm cetveli, enfeksiyon riski içermez.

Cetvel üzerine firmanıza ait logo ve bilgiler basılabilir. Tükenmez veya kurşun kalemle not almak için özel alanlar bırakılabilir.

Özel ölçü ve işletme logo baskılı olarak üretim için 0212 222 38 01 nolu telefondan bizi arayabilirsiniz.

Back To Top
Ara