skip to Main Content

Yeni nesil promosyon ürünü USB Flash Bellek

kredi kartı şeklinde usb bellek, promosyon flash bellek

Promosyon ürünü deyince aklımıza baskılı ajanda, kalem, çakmak, defter, kupa, bardak, küp bloknot gibi ürünler gelir. Ancak fiyatların iyice düşmesi, her anahtarlıkta bulunması sebebiyle USB Flash bellek, alternatif bir promosyon ürünü  haline geldi. Üzerine firma logonuzu flash bellek çeşidine göre serigraf, lazer ya da ofset baskı yaparak müşterilerinize sunabilirsiniz.

USB Flash bellek promosyon ürününe farklı kayıt ve baskı yapılabiliyor.

Silinebilir USB Bellek: İçerğine kaydettiğiniz döküman, video, kataloglar vs kullanıcı tarafından silinebilir. Böylece kendi işleri için de daha sonra kullanabilir.

Silinemez USB Bellek: kaydettiğiniz içerik silinemez, değiştirilemez. içerik kullanıcı tarafından silinemez. Ancak isteğe bağlı olarak yarısına bilgi ve dökümanlarınızı kaydedip yarısını da boş olarak müsterinin kullanımına sunabilirsiniz. Örn. 8 GB kapasiteli USB Flash belleğin 2 GBlık kısmına silinemez bilgilerinizi (tanıtım videosu, ürün kataloğu, brosürler vs.) kaydedebilir, geri kalan 6 GB lık kapasiteyi boş olarak müşteriniz kullanır.

Otomatik çalışan USB Bellek: İsteğe bağlı bilgisayara takıldığında otomatik olarak içeriği çalıştırabilir.

Ömür boyu garanti: Flash bellekler teorik olarak ömür boyu garantilidir.

Şifreleme: Tüm flash bellek ürünlerimiz veri şifreleme (data encription) ve boot etme (USB booting, dual HDD ZIP) özelliklerine sahiptir.

USB Bellek ürünleri kredi kartı, anahtar, metal, deri. bileklik şeklinde yada logonuz şeklinde yapılabilir.

USB bellek ürün kataloğu için tıklayınız.

Promosyon Kristal USB Bellek

lazer baskılı usb promosyon bellek

usb bellek promosyon

Back To Top
Ara