skip to Main Content

Centro Fuar Sergileme Standları

ASO Centro fuar sergileme standları

ASO Centro fuar ve sergileme standları fuarlarda, sunumlarda, sergi ve resepsiyonlarda,otel ve alışveriş merkezlerinde, tiyatro, sinema, müze, hastane vb. mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

fuarlar için dijital baskılı standlar, kolay ve pratik montaj Fuar sergileme standları, örümcek stanlardan daha sağlam bir yapıya sahiptir.
En:150  boyy: 200 cm ölçülerinde Düzpanel En: 225 cm  Boy: 200 cm, düz panel.

Çok Yönlü : Sizler için tasarlanmış standart modüllerimizden seçebileceğini gibi ihtiyacınız olan modülü kendiniz belirşeyebilirsiniz.Ekleme parçaları ve özel kilit sistemi sayesinde modül yüksekliği ve genişliğini belirlemek sizin elinizde.

Pratik : Kullanıcı dostu bir sisteme sahip olan Centro`nun taşımnması ve montajı rahat ve kolaydır.Kurulumu,ürün beraberinde verilen montaj şemasına göre yine çantadan çıkan tek alyen anahtarı ile yapabilir;özel taşıma çantası ile Centro`yu her zaman beraberinizde taşıyabilirsiniz.

Sağlam : 75 mm çapındaki alüminyum ayak profilleri,6 mm kalınlığında masif paslanmaz sac tabanları ile güvenilir ve sağlam bir duruşa sahiptir.

Estetik : Özel olarak dizayn edilmiş 8 yönlü profili,özel formda tabanları,floresan akrilik tapaları ve stil sahibi aksesuarları ile pratiklikten ödün vermeden estetik bir görünüm elde edebilirsiniz.

fuarlar için dijital baskılı panel sistemler Centro sergileme standları, eğimli duruşuyla kullanışlı bir sergileme alanı yaratır.
En:150  boyy: 200 cm ölçülerindeEğimli panel En: 225 cm  Boy: 200 cm, Eğimli panel.

Etiketler: centro fuar ve sergileme standlari, centro eğimli fuar standı, düz fuar panel, örümcek stand, rollup, x panel, l panel, vitrin dekorasyon, sunum panel

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara