Sidebar

Menü

Centro Fuar Sergileme Standları

 ASO Centro fuar sergileme standları

ASO Centro fuar ve sergileme standları fuarlarda, sunumlarda, sergi ve resepsiyonlarda,otel ve alışveriş merkezlerinde, tiyatro, sinema, müze, hastane vb. mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

fuarlar için dijital baskılı standlar, kolay ve pratik montaj Fuar sergileme standları, örümcek stanlardan daha sağlam bir yapıya sahiptir.

En:150  boyy: 200 cm ölçülerinde Düzpanel

En: 225 cm  Boy: 200 cm, düz panel.

Çok Yönlü : Sizler için tasarlanmış standart modüllerimizden seçebileceğini gibi ihtiyacınız olan modülü kendiniz belirşeyebilirsiniz.Ekleme parçaları ve özel kilit sistemi sayesinde modül yüksekliği ve genişliğini belirlemek sizin elinizde. 

Pratik : Kullanıcı dostu bir sisteme sahip olan Centro`nun taşımnması ve montajı rahat ve kolaydır.Kurulumu,ürün beraberinde verilen montaj şemasına göre yine çantadan çıkan tek alyen anahtarı ile yapabilir;özel taşıma çantası ile Centro`yu her zaman beraberinizde taşıyabilirsiniz. 

Sağlam : 75 mm çapındaki alüminyum ayak profilleri,6 mm kalınlığında masif paslanmaz sac tabanları ile güvenilir ve sağlam bir duruşa sahiptir. 

Estetik : Özel olarak dizayn edilmiş 8 yönlü profili,özel formda tabanları,floresan akrilik tapaları ve stil sahibi aksesuarları ile pratiklikten ödün vermeden estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. 

fuarlar için dijital baskılı panel sistemler Centro sergileme standları, eğimli duruşuyla kullanışlı bir sergileme alanı yaratır.

En:150  boyy: 200 cm ölçülerindeEğimli panel

En: 225 cm  Boy: 200 cm, Eğimli panel.

Etiketler: centro fuar ve sergileme standlari, centro eğimli fuar standı, düz fuar panel, örümcek stand, rollup, x panel, l panel, vitrin dekorasyon, sunum panel

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Online Satın Alın

Bazı ürünlerimizi hiç beklemeden kredi kartınızla satın alabilirsiniz. Baskısız ürünler ayrı gün, baskılı ürünler 1-3 gün içinde kargo ile adresinize gönderilir.


Display Sistemler
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram