Sidebar

Menü

Outlook E-Mail Yedekleme


Outlook mail kayıpları, işletmeler için oldukça can sıkıcı bir durumdur. Bilgisayarların arızalanması ve formatlanması, sistem çökmeleri sonucu ortaya çıkabilcek mail kayıpları, işletmeler için ciddi iş gücü kaybına yol açar. 

Gelen ve gönderilmiş postalarınızı online yedekleyin. Onyıllar sonra bile postalarınıza güvenle ulaşın.

İşletmenizin tüm email adreslerine ait "Gelen" ve "Gönderilmiş" postalarınızı yedeklemeniz, sizi ve işletmenizi bu can sıkıcı durumdan kurtaracak çok basit yöntemdir. Bulut tabanlı sunucular üzerinde yıllarca ve güvenle, gelen postalarınızı yedekleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza herhangi bir program kurmanız gerekmez.

E-mail yedekleme sistemi, tüm e-posta kullanıcıları için tasarlanmış kolay bir çözümdür. İster çalıştığınız işletmeye ait şirket mail adresi, ister hotmail, ister gmail olsun, gelen tüm postalarınızı yedekliyor ve ihtiyacınız olduğunda size bu iletileri teslim ediyoruz.

100 GB-2000 GB kapasiteli e-mail yedekleme fiyatlarımızı inceleyin ve satın alın

outlook mail yedekleme

E-posta yedekleme otomatiktir.

İşletmenize ait şirket e-mail adreslerinin yanısıra, Hotmail, Gmail, Yahoo Mail, Yandex Mail gibi daha bir çok e posta yapılandırmasını destekler. E-mail kullanıcı adı ve şifrenizi girmeniz yedeklemeyi başlatmanız için yeterlidir. İletileriniz otomatik olarak her gün yedeklenir.

Tek tıkla gelen kutunuza geri yükleme

Yedeklediğiniz e-postalarda kolayca arama yapabilir, tek tıkla yedeklediğiniz postaları outlook, gmail, yahoo yada kullandığınız herhangi bir posta istemcisine geri yükleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza geri yükleyebilirsiniz.

E-mail’lerinizi kolayca arayıp bulma

Yedeklediğiniz email adresine gelen iletileri kolaycak arayıp bulabilirsiniz. Bulduğunuz iletilerin tümünü bilgisayarınızın gelen kutunuza geri yükleyebilirsiniz. Ayrıca sadece ekler arasında arama yapabilir ve bu eklere ulaşabilirsiniz.

Postalarınız %100 güvende

Postalarınızın ve bunlara ait eklerin güvenliğine özellikle dikkat ediyoruz. Yedeklediğiniz postalar ve eklerini sizden başkası göremez ve kimse bu postalara erişemez. Tüm postalar varsa SSL veya TLS kullanılarak çekilir ve yedeklenir. Yedeklenen bu iletiler 256 bit ile şifrelenir. 

E-mail adresiniz kapandı mı, hiç dert değil…

Kişisel veya şirket email adresiniz kapanması durumunda postalarınıza artık erişemiyorsanız, bunu sorun etmeyin. Tüm e-postalarınızın yedeklerine web sayfamızdan erişebilirsiniz. 

Sınırsız kapasite, sınırsız sayıda ileti yedekleme

Çok fazla email alıyor ve kapasitemizin dolmasından endişe mi ediyorsunuz.  Endişe etmenize gerek yok. Sınırsız GB kapasiteye sahip yedekleme alanımızla, tüm iletilerinizi yedekliyor ve ömür boyu saklıyoruz.

Neden e-mail yedekleme?

Yapılan araştırmalar, her 5 yılda bir bilgisayar ve sistem göçmeleri sonucu %50 oranında mail kayıpları yaşandığını gösterir. Ayrıca yanlışlıkla silinmeler, bilgisayarlardaki depolama alanlarının yetersizliği sebebiyle kullanıcıların e-postalarını silmesi işletmede ciddi emek ve maddi kaynak kaybına yol açar.

  • Veri kaybına yol açmamak için
  • Kayıp e-postalardaki iş fırsatlarını değerlendirebilmek için
  • Kurtarma işlemleri için harcanan yüksek maliyetlerden kurtulmak için
  • İş gücü kaybını önlemek için epostalarınızı yedeklemelisiniz.

 

E-posta yedeklemenizi başlatmak dilediğiniz paketlerden birini seçin.

 

Kurumsal E-Mail Hizmeti

Kurumsal email eposta hizmetleri

E-mail işletmelerin vazgeçilmez iletişim aracıdır. Artık tüm yazışmalar elektronik ortamda yapıldığına göre e-postaların alıcıya sağlıklı bir şekilde ulaşması hayati derecede önemlidir. Bütün işletmeler, kurumsal iletilerini kurumsal e-mail adresleri üzerinden gönderirler. Bu işletmenin ve markanın prestiji açısından önemlidir. 

Konuyla ilgili detaylı bilgi için arayabilir veya satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım fiyatları

Şık ve profesyonelce hazırlanmış bir web sitesi tasarımı size yeni müşteriler kazandırır.

Web sitesi yapımına karar verdikten sonra piyasa araştırması yaptığınızda, piyasada çok farklı fiyatlara web tasarımı yapan firma ve şahıslarla karşılaşacaksınız. Web tasarımının kurumsal imajınıza büyük katkılar sağlayacağı gibi kötü bir web tasarımının imajınıza zarar vereceği de açıktır.

Web Sitesi Tasarımı

web site tasarımı

Web sitesi tasarımı işletmelerin dünyaya açılan kapısıdır. Tüketicilerin %75'i bilgiye ve ihtiyacı olan ürünlere ulaşmak için interneti kullanıyor. Pazarlama ve tanıtım çalışmalarınızın önemli bir parçası olan Web sitesi tasarımı yaptırarak sizde internette yeralın. Günümüzdeki ağır piyasa şartları ve rekabet koşullarında internet üzerinden tanıtım ve pazarlama, işletmelere büyük avantajlar sağlar. Hızlı açılan, kurumsal kimliğinize uygun, arama motoru optimizasyonunun maksimum düzeyde uygulandığı web sayfaları şirketinizin internet üzerinde daha fazla görünür olmasını sağlayacaktır. Bu da daha fazla müşteri ve daha fazla satış anlamına gelmektedir. 

Toplu E-mail Gönderimi (kişiye özel toplu bayram mesajı, özel toplu mail gönderme)

 

Resmi ve dini bayramlarda yada özel günlerde müşterilerinize toplu mail gönderimi yapmak istemez misiniz? Etkili bir çalışma ile doğru zamanda, doğru tasarlanmış bir email göndermek, hızlı, ucuz ve etkili bir tanıtım yöntemidir. 

Yeni ürün tanıtım, bayram kutlama mesajlarınızı göndermek için outlook ya da email istemcinizi kullanmak yerine Toplu E-mail Gönderim sistemimizi kullanabilirsiniz. dilerseniz göndereceğiniz müşteri listenize yine göndereceğiniz tasarımı (Toplu bayram mesajı, toplu özel gün mesajı, özel davetiye) toplu olarak mail atabiliriz. bunu periyodik her bayramda yapar, iş yükünüzü azaltırız.

Üstelik spamlara takılmadan.

100 GB kapasiteli FTP hesabı/alanı almak

ftp alanı, ftp space, yedekleme, büyük dosya transferi

Büyük dosya alışverişleriniz ve yedekleme için 100 GB kapasiteden 5 TB kapasiteye kadar bir FTP alanınız olsun istermisiniz?

  • 100 GB-10TB Saklama Alanı
  • Limitsiz Trafik
  • Dilediğiniz kadar ilave alt FTP Kullanıcısı
  • Alt FTP kullanıcıları için dosya silme engeli
  • ve daha bir çok özellik

Reklam ajansları, matbaalar, dijital baskıcılar, tasarımcılar, yüksek boyutlu dosya transferi ihtiyacı olan tüm ticari kuruluşlar...

Dosya alıp göndermek için e-mail hesabınızı kullanıyor olsanız bile bunların kısıtlı olması ve internet bağlantılarındaki yavaşlıklar ve kesintiler nedeniyle dosya gönderiminde zorluklar yaşayabilirsiniz.

Biz kendi sunucularımız üzerinden büyük dosya gönderimleriniz için size  100 GB kapasiteden 10TB kapasiteye kadar bir FTP hesabı açıyoruz. 10 TB kapasiteye kadar satın alabilirsiniz.

Virüslere ve bilgisayar arızalarına, sistem göçmelerine karşı belgelerinizi koruyun.

Uygun fiyata satın alacağınız FTP yedekleme ve depolama alanına, bilgisayarınızdaki bütün belgelerinizi, seçtiğiniz klasörlerdeki belgeleri veya belirli uzantılara sahip belgelerinizi (örn. xls, xlsx, doc, docx, txt, jpg vs) online olarak yedekleyebilirsiniz. İnternet üzerinden indireceğiniz ücretli/ücretsiz online backup yazılımları ile belgeleriniz, klasörleriniz daima FTP alanınızda yedek kalır. Virüs bulaşmaları ve bilgisayar arızalarında bu belgelerinizi geri yükleyebilirsiniz. Online yedekleme yardımı için bizi arayınız.

 

İnternet reklamcılığı. Google Adwords. Google arama sonucu kelime reklamı.

google adwords reklam, google arama sorunucu kelime reklamı, internet banner, internet reklamcılığı 

 

İnternet reklamcılığı, internet yoluyla hedef müşteri kitlenize ulaşmanızı sağlayan ekonomik bir tanıtım yöntemidir. Çok küçük reklam bütçeleriyle en etkili tanıtımı yapabiliriz. Gösterim potansiyeli yüksek, sizi hedef kitlenize en hızlı ulaytıracak siteleri belirler ve size uygun reklam çözümleri sunarız.

Alan Adı, Domain, İsim Tescil

Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı Yer Sağlayıcı Faaliyet no: 1407Alan adınızı şimdi sorgulayın ve tescil edin.

Bir alan adı almakla, yönlendirme, kilitleme, alt isim sunucusu, gelişmiş dns hizmeti gibi özelliklere ücretsiz sahip olursunuz.

.COM alan adınızı 9.79 USD fiyata tescil edin.

İnternette yer almak bir isim tescil işlemiyle, yani alan adı tescil  işlemiyle başlar. internet isim tescili web sitenizin internet üzerindeki adıdır. Alan adlarınızı com, net, org gibi onlarca uzantı ile tescil ediyor, bunlar için sunucularımızda hosting açıyor, istediğiniz sayıda adınıza e-mail açıyor, bunların kurulumlarını gerçekleştiriyoruz.

Alan adınızı şimdi tescil edin.

Hosting (Web barındırma)

Web siteniz için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahibiz. 

Kurumsal firmaların ihtiyaçlarını biliyoruz. Yazışmaların, tekliflerin, siparişlerin artık internet üzerinden gerçekleştiği günümüzde kesintisiz ve hızlı bir hosting hizmeti bir zorunluluktur. Hızlı, sınırsız band genişliği,  %99,9 kesintisiz iletişim, kontrol paneli, ister linux, ister windows sunucular. 

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Online Satın Alın

Alan adı sorgulama, tescil etme, kurumsal ve bireysel hosting, eposta hizmetleri, FTP alanı, SSL gibi ürünlerimizi www.asoregister.com ile satın alın.


İnternet Hizmetleri
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram